SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czysty miesien, likwidacja fatu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Witam.

Co polecacie na wzrost masy lecz chodzi mi o ladny miesien, nie pompa woda np, oraz aby pozbyc sie nadmiaru fatu ktory odlozyl sie glownie w okolicach brzucha (lekka opona).

Jakis taki nie za drogi zestaw.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm ckd nie dla leszycz!!!! smutne ale prawdziwe ,znakomita dieta ale rozkreca sie dopiero po 2-3 miechach jak poznamy nasz organizm ,dopracuje ladowania ,ect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
pamiętam swój 1st cykl crepure 300g + strongi bcaa olimpu , 4.5kg mieska przybyło po spadku wody, ktorej tak bardzo nie chcesz, wczesniej bylo ok.5.5-6kg...4.5 zostało, brdzo byłem zadowolony, byl to moj pierwszy cykl jaaaakis czas temu i dzieki uzyskanym efektom nie zrazilem sie do supli, tylko bardzo do nich przekonałem.

Do crepure bralem glukoze, całosc nie przekroczyla na pewno 150,-

owszen jezeli chcesz uniknąć w jakims stopniu retencji wody to citrate, pyruvate badz odrazu jabłczan..i na pewno bedzie "si"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
A czy zestaw taki bedzie mial wplyw jakis na oponke?

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
aha kurde zapomniałem dodać, ja na tym zestawie poprawiłem wszystkie swoje wymiary, a w pasie spadło -2cm (czyli jakby nie patrzec dla mnie to tez poprawa ) nie mialem zadnego treningu aerobowego,czy diety redukcyjnej...bo nie chodzilo mi o spalanie...typowy trening na masę + dieta (to były poczatki...wiec nie moge napisac ,ze jakas super ale staralem sie jesc systemtycznie co 2.5-3h pozywne posilki )

Wiec jak widzisz da rade i zrzucic troche w pasie, przy równoczesnym wzroscie masy ciała...to jest tylko moja sugestia - taki zestaw, poniewaz ja naprawde bylem bardzo zadowolony z tego 'cyklu'. Na rozgrzewkę proponuje Ci z 30-35min jazdy na rowerku stacjonarnym + mozesz troche pobiegac rano , a6w lub inny trening brzucha i efekty powinno byc widac no i ofkoZ dietka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
strongi BCAA - to zwykle BCAA czy jakies specjalne?

To mam zamiar tak:
Na silke jade rowerem - to mam rozgrzewke.
Na silowni normalny trening na mase + katowanie brzucha na kazdym.
Po silowni rowerem do domu - czyli jeszcze troche aerobow.

I teraz pytanie: ile krety? ile bcaa? Jak mozesz to tak dokladniej ilosci.

Oczywiscie dieta.

SOG i tak juz leci.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
diet is the key
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Jesli jeszcze nie brales nigdy kretki a nie chcesz zalac sie woda (chociaz niezawsze przy monohydracie takie zjawisko sie pojawia) to wez lepiej na poczatek ester kreatyny w ilosci 2-3g (3-4kaps. crestera biogenixa) dziennie a na nastepny cykl zarzuc sobie jablczan Wedlug mnie bcaa niewiele dadza na mase a na spalanie one tez nie sa wiec wedlug mnie szkoda kasy - jak chcesz troche spalic to kup sobie zamiast nich np. Thermo Speed Olimpu Ale jesli robisz trening na mase to az tak nie mozna sie przejmowac brzuszkiem Jak zbierzesz "ciala" to wtedy wyrzezbisz i spalisz nadmiary Pozdr.

Zmieniony przez - maluczki w dniu 2005-06-11 09:40:22

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Bralem juz i mono i jablczan.
A brzucha musze troche zrzucic bo za bardzo odstaje od reszty. Powiem tak - reszta moze zwolnic troche swoj wzrost ale bebech musze troche splaszczyc. No i te miesnie ktore juz mam chce troche poprawic na jakosci.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
nie ma obecnie strongów , przynajmiej na sklep.sfd. ale mozesz zakupic zwykle badz w mega capsach z tą jazda na rowerze good idea , moze byc...brzuch nie katuj codziennie, chyba ze zaczniesz robic aerobiczna 6tkę weidera - rób ją wtedy w domu, wieczorkiem moze byc lbo rano - jak Ci pasuje

kretyna:
dzien TREN. 5g na czczo+transpor. (czyli glukoza lub carbo/dextroza ok.30-35g.) i 5g po treningu + znowu ok.40g transp.

mozesz sprobowac takze opcji przed i po treningu po 5g (na mnie lepiej działa, czuje sie wtedy swietnie na trenignu, duza pompa, i wieksza ochota aby pakowac )

a w dzien nietreningowy: 1 porcja - 5g na czczo + 30-40g g. carbo/glukozy/dextrozy zalezy co sobie kupisz

bcaa bralem 1tabletkę - 750mg bcaana 10kg masy ciała dziennie w podzielonych dawkach: po przebudzeniu (przed kreatynką kilka minut), przed treningiem, po treningu i czasami jak zapomnialem rano bralem dawkę przed snem

jak jest dieta to juz jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
na mnie bcaa widocznie jakos musiało podziałać ... mialem rozne cykle kreatynowe, tamten wspominam bardzo dobrze, wiadomo "ten pierwszy raz" Był taki jaki był , nie narzekam wiec moge go polecic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Diety szczególnej nie miałeś to i działało...
BCAA na masie- zbędny wydatek...
Lulasius- każdy by tak chciał ..
Budowanie mięśnia przy spalaniu fat'u nie jest taką prostą sprawą, wymaga bardzo dobrej diety, wiedzy i samodyscypliny..
Skoro mono i jabłczan juz brałes możesz teraz spróbowac XP albo KO ktore niedługo wyjdzie .. Do tego np. trening HST, dieta Low-Carb masowa częściowo osiągnąć to co chcesz
Ale nie licz na cuda.. Przyrost mięśnia będzie mniejszy niż na zwykłej masówce, a spadek tłuszczu wolniejszy niż przy zwykłej redukcji ..
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand w capsach

Następny temat

CLA, jak dawkować?

WHEY premium