SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ta dieta, w ogole ma sens?(Ekto)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Siemka, moze ktos mi doradzic, czy ogolnie bawienie sie w moim trybie zycia w jakies diety, to ma w ogole jakis konkretny sens ?

Mam 21 lat, waze 62 kg, jestem czasem nadpobudliwy, ma duzo energii i z tego co wyczytalem, to moge byc ektomorfikiem(szybko spalam kcale)
Wstaje o 5 rano, jem miske platkow z mlekiem i cukrem, ide do roboty (8h na budowie), zalezy mi na dobrze wykonanej pracy, wiec katuje sie tam tak od pon do soboty, ze czasem nie mam sily stac na nogach po powrocie do domu. Od 16 do 20 ogolnei staram sie spacerowac z zonka, pozniej sen i znow do pracy. W pracy jem po ~4 buleczki z serem, banana, wracam do domu to z 1-2 worki ryzu bialego/pelnoziarnistego. Ogolnie mam marnt zarobek i chora zone na utrzymaniu i nie moge wydawac kupy kasy na jakies kosmiczne jedzenie, wiec prosilbym o jakas korekte, ktoa by mi troche masy dodala, ale nie od razu z 20 kg, ale z 5-10, byleby mi gacie nie spadaly, bo juz za cieplo na szelki ;D

Kto rano wstaje,
ten po piwo leci ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ma sens

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
CZyli nawet taka tania dieta jest w stanie podniesc mi troszke masy ?

Kto rano wstaje,
ten po piwo leci ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
lepszy rydz niż nic ale prosze podaj kase jaką dysponujesz i rozpisz to przejrzyście

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Moglbym tygodniowo wywalac na zarcie 50-100zl

Kto rano wstaje,
ten po piwo leci ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
da rade, tylko o zone tez dbaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
No dbam bardziej niz o siebie ;P

Kto rano wstaje,
ten po piwo leci ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Tu jest przykład taniego ułożenia diety(dziecinnie opisane ale wiadomo o co chodzi ): https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
No ciekawe, to wychodzi okolo dyszki na dzien, moze nawet ponad, z 15-20ZL. Sprobuje od prztyszlego tygonia ;p dzieki

Kto rano wstaje,
ten po piwo leci ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Tylko wiesz,powinieneś jednak ułożyć dietę pod własne parametry(wiek,wzrost,masa,aktywność). Bo ta gramatura produktów w podanym przeze mnie artykule jest oczywiście przykładowa

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
najlepiej i najtaniej na mase wyjdzie rozklad 15% bialko, 60% wegle i reszta tluszcze, oczywiscie zapotrzebowania kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy diecie

Następny temat

Dieta masa 70kg

WHEY premium