SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge swobodnie ćwiczyć ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 206
Witam, rok temu miałem operacje na przepukline pachwinową. Byłem na dwór kontrolach i niby jest ok ;] Od wrzesnia 2010 zaczełem troche ćwiczyć. Poprostu chce zmienić swoją budowe ciala z przyczyn takich ze jestem strasznie chudy ;/ a jedzenie nic nie pomaga. Więc tak : co dziennie ( czasami co dwa dni ) wieczorami troche ćwicze. Sztanga 20 kg, hantel 5kg. Podnosze na klate 10 serii po 40 powtórzeń ( na koniec 80 powtórzeń ) a w między czasie podnosze hantlem na biceps i triceps 10 serii po 20 powtórzeń, a także robie brzuszki i przysiady. A więc mam do was pytanie. Czy moge dokladac cięzary ? no bo do konca zycia nie bede przeciez cwiczyl 20 kg na klate ... I czy wgl moge cwiczyc .
Będe wdzieczny jesli odpowiecie mi na mój temat ;P I jeszze 1 małe pytanko ;p ostatnio wpadlem na pomysl zeby kupic białko. Chodzi mi o ostrowie, czy wgl sie ją opłaca kupic i czy cos da.
Ps. Mam 14 lat. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 206
Sory wielkie za błedy ;/
dwór = dwóch
co dziennie = codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
jedzenie nic nie daje.... to co jesz uloz diete a nie ma opcji ze nie pojdzie cwiczyc mozesz tylko odradzal bym robienie MC przysiadow z ciezarem wyciskan na barki
2 po co ci bialko to jest urozmaicenie do diety. jak diete ulozysz to bedziesz mial lepsze efekty

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 206
wypowie sie jeszcze ktos ? bardzo prosiłbym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
po 1 to spytaj się lekarza czy możesz ćwiczyć
po 2 w tym wieku to najlepiej ćwiczyć z obciążeniem własnego ciała czyli podciągnięcia, pompki, brzuszki oraz aktywnie spędzać czas, a na ciężary przyjdzie jeszcze pora
po 3 białko nie potrzebne jak nie masz diety, a takowej nie potrzebujesz w tym wieku , po prostu zdrowo się odżywiaj

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 206
aha, ok dzieki ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jem i tracę na wadze

Następny temat

jak ćwiczć biceps

WHEY premium