SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam szerokie biodra, czy mogę to zmienić?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 35
Czy mam szerokie biodra? Co zrobić żeby tak nie odstawały 18 lat 176 cm 66 kg biodra obwód 79 cm Street workout i boks. Rower bieganie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Cześć!

Nie do końca rozumiem całość posta. Może napiszę co rozumiem przez Twoje pytanie. Przede wszystkim "biodra" to tak naprawdę miednica, a będąc precyzyjny kość miednicza, na której wielkość nie masz wpływu. Ona rozwija się wraz z Tobą i osiąga "genetycznie zaprogramowaną" wielkość po okresie dojrzewania, zatem nie ma możliwości zmiany jej wielkości.
Kolejną z rzeczy jest relatywnie bardzo niska waga ciała. Ważysz 66kg przy wzroście 176kg, a przy Twoim wzroście raczej waga powinna oscylować w granicach 74-78kg. Brak mięśni na górze ciała może powodować optyczne powiększenie okolic bioder.
Dodatkowym aspektem, który powoduje "wystawanie" bioder jest niski poziom tkanki tłuszczowej połączony z wyżej wymienionym aspektem małej wagi (małej ilości tkanki mięśniowej) może uwydatniać tą dysproporcję optyczną.

Rozwiązanie jakie widzę, to budowa tkanki mięśniowej, która uzupełni sylwetkę i zmniejszy optyczne dysproporcje. Najlepszą metodą by to zrobić jest solidny trening siłowy plus dobre odżywianie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 35
Tak, masz rację zagłębiłem się o kość miedniczą chodzi. Chcialem aby ktoś napisał właśnie jak to się komponuje z resztą ciała. Nie uważam żebym miał małe mięśnie ramion i klatki piersiowej szczególnie że 2 dni nie było treningu a wróciłem po 1 miesięcznej przerwie do mojej wagi i braku suplementów to dobrze się komponuje. Taka waga jaką mi zasugerowałeś uważam za wysoką do mojego ciała, bo nie wyglądam na wychudzonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Mówiąc o wadzę patrzę przez pryzmat siebie, mam 181 cm i waga mi się waha między 84-90kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja?

Następny temat

Opuchlizna po urazie

WHEY premium