SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy komórki tłuszczowe nie pozwolą otyłym dojść do muskularnej sylwetki?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Witam, piszę trochę w strachu, bo byłem dziś u lekarza, powiedział mi coś, co mnie naprawdę wystraszyło. Podobno ludzie otyli, którzy przez lata wyhodowali u siebie więcej komórek tłuszczowych niż to jest u szczupłych ludzi nigdy nie będą mogli dojść do idealnej sylwetki. Tak jak widoczny zarys mięśni, widoczny sześciopak na brzuchu itp. Czy jest to prawda ? Czy jestem już do końca życia skazany na bezkształtną sylwetkę ? Przez tą historie moja motywacja spadła, o 60% jeżeli nie mam szansy nigdy wyglądać tak jak bym chciał szkoda mi teraz kasy, którą zainwestowałem w odżywki i dietę u profesjonalnego dietetyka (jednak zdałem się na profesjonalistę, nie chciałem popełnić żadnych błędów a za mało wiem jak się okazało po wizycie. 10 Wskazówek żywieniowych jest dobre tylko jak się okazało trochę złe je zinterpretowałem) A najbardziej szkoda mi teraz siebie i ludzi, którzy starają się za wszelka cenę walczyć wytrwale z samym sobą i koszmarnymi nawykami.

Powiedział mi to lekarz rodzinny wiec może któryś ze specjalistów od żywienia na forum ma inne zdanie.

Pozdrawiam

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A chudzi są skazani na wieczny brak masy...
Trening siłowy i dieta istnieją po to, by walczyć z wadami genetycznymi. To prawda, że jednym przychodzi to łatwiej, innym trudniej. Ale niemożliwe nie istnieje. Zawsze jest sposób na dojście do ładnej sylwetki, trzeba mieć tylko trochę wiedzy, samozaparcia i dyscypliny by to osiągnąć. Ograniczeniem jest jedynie matematyka i zdrowy rozsądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Blad nr 1 Zainwestowales w odzywki
Blad nr 2 w dietetyka...
Dalej , tak masz zamiar bladzic ?
10 wskazowek, to juz dosc gleboka wiedza i wrew pozorom, trzeba pare razy przeczytac, aby zrozumiec o co chodzi...
Cierpliwosc, konsekwencja i wytrwalosc, sa kluczem, a nie wydawanie pieniedzy, na odzywki, ktore sa mocno przereklamowane...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-06 16:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Dzięki wielkie, Morales_37 za słowa otuchy, to chciałem usłyszeć. Nie ważne, jakim wysiłkiem ważne, że jest możliwość osiągnięcia celu:)

Bolek1970 a kto nie popełnia błędów? Błędy sa po to żeby się z nich uczyć. Artykuły czytam codziennie w dużych ilościach widać to po coraz większej ilości przeczytanych w moim profilu:) A co do błędu z dietetykiem to nie bardzo rozumiem, myślę ze gość, który zajmuje się tym zawodowo latami ma w tym kierunku wykształcenie jest w tym momencie lepszym doradca dla mnie niż ja sam. To tak jak by do Solarisa posądzić kogoś, kto zapoznawał się z systemem dwa miesiące i kazać mu sprawnie administrować sieć nawet jakiejś niewielkiej firmy.

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Spokojnie, powoli do celu...
Mam nadzieje, ze jakos pomoglem !
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-06 20:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Pewnie, że pomogłeś :) Między innymi wypowiadając się w moim poprzednim temacie w tym samym dziele. Wiadomo, że powoli do celu, jednak czasami ciężko mi wytrzymać nic nie robiąc, bo myślę teraz tylko o redukcji i robienia czegoś ze sobą. W domu już uznano że to obsesja :D A jak wystartowałem że nie będę pił piwa to nawet nie próbowali w to uwierzyć ani rodzina ani znajomi ;]

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No i dobrze...obsesja przejdzie, a efektami i konsekwencja tylko szacunek zdobedziesz...
Lap soga !
Well Done !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Dzięki za uznanie :)
Odbijam soga

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Genetyka niestety sprawia ze jedni maja tendencje do tycia, inni maja problem z masa. Jednak jak jestes zmotywowany i poprzesz to odpowiednia wiedza...wszystko jest mozliwe. Patrz na Franka Zane...koles wygral Mr. Olimipe!! a jak zaczynal trenowal mial posture adama malysza...franko columbu to samo. Dlatego kulturystyka jest taka piekna. Ciezka praca mozna dojsc do wymarzonej sylwetki. Jak ja widze kolesia dobrze zbodowanego to nie mysle sobie'ale fajnie wyglada' tylko 'k*** ile pracy on musial w to wlozyc'-piatek wieczor wszyscy znajomi na impreze a on na silke;
pozdro600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Pracy wymaga jak cholera tym bardziej że teraz jestem na wyjeździe u swojego brata on zapija chipsy piwem a ja się oblizuje :) Bo piweczka to bym się napił. Ale postanowienie jest postanowieniem i jak coś oszukałbym sam siebie.

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje/rzezbe - Prosze o ocene

Następny temat

Dieta na redukcje-rzezbe // prosze o ocene

WHEY premium