SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na pierwsze ukłucie? Sam oceń !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Witam serdecznie.

1.WIEK: 18
2.WAGA: 97
3.WZROST: 189
4.WYMIARY:
BICEPS: 41
KLATA: 115
UDO: 67
TALIA: 90
5.STAZ NA SILOWNI: W lipcu miną 3 lata
6.DIETA - Sucha masa mięśniowa
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Clenbuterol 0,4 - 130 tab. (redukcja)
8.TRENING: Masa - redukcja, obecnie priorytet na jak najbardziej suchą masę mięśniową
9.CEL CYKLU: sucha masa mięśniowa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: -
11.POZIOM BF% - na prawdę nie wiem. Prążki na klacie, żyła na bicepsie , zarysy kraty na brzuchu. Mam nadzieję, że to da mniej więcej jakiś obraz.
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): endomorfik
13.STAN ZDROWIA: żyję
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15. DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Magnum Serum, BSN No xplode, czyste monohydraty (nutrabolics np.), CP, Storm, aminokwasy, sporo witamin i BPI - Arimedex HD - najlepsze suple, nie wymieniam jakiś tam pierdół z początku kariery

Od dłuższego czasu czytam i staram się edukować w temacie dopingu. Doszedłem do wniosku, że nie chciałbym standardowo zaczynać od Metanabolu i Omnadrenu.

Testosteron / Deca + Winstrol (tabletki)? Oczywiście do tego odpowiednie osłony. Preferuję bezpieczeństwo i zdrowie pozostaje jednak priorytetem. Oczywiście odblok po cyklu obowiązkowy, bez tego w ogóle nie zaczynałby zabawy.

Przedstawiłem po krótce moją sytuację i może ktoś chciałby poradzić co zrobiłby na moim miejscu?

Dziękuję i pozdrawiam.

"What we do in life echoes in eternity."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
Xploid - ja moze przygarnę pisz do mnie na gg 5021123 albo tel 665663810 myślę ze jakoś sie dogadamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Omnadren to takze testosteron (mix)
Moze prop? Standardowy cykl 100mg ed2 przez 8 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Albo prop z meta/winem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Więc rozumiem, że po prop również odłoży mi się trochę wody w polikach/dupie?

ed2 - tzn.?

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
jak koniecznie chcesz wziąć to tak jak pisał kuba ale jak masz takie dobre wyniki na suplach to ja bym na Twoim miejscu poczekał aż się gospodarka hormonalna unormuje

e2d- co drugi dzień

Zmieniony przez - MarcinRed w dniu 2011-05-30 23:05:45

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
Na propie nie ma opcji aby woda sie odlozyla w duzym stopniu. e2d = every 2 days = co drugi dzien

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Dzięki za wyjaśnienie skrótu, spodziewałem się raczek krytyki, że nie znam podstawowych skrótów etc. Jednak ciesze się, że wolicie odpowiedzieć niż skreślać temat.

Dla mnie te wyniki są słabe. Od dłuższego czasu idzie ciężko.

Czyli lepiej zacząć w moim przypadku od teścia, a nie od deki? Metki nie chciałby na pewno, wielu ludzi mi odradzało.

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Deki NIGDY bez testa nie tykaj, taka dobra rada od kolegi
Metka to wg mnie swietny srodek.
czemu Ci odradzali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Dlaczego deke tylko w parze?

Bo lubi pokierować masę w inną stronę niż chcemy. Jak już wiecie mam tendencję do tycia i boję się nie pożądanych efektów. Poza tym wątroba też ma swoje uczucia.

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Poczytaj troche, ale tak na szybko to jak lubisz swojego malego i chcesz go pouzywac, nie ruszaj deki bez testa
Co do mety nie zgodze sie. Obrosniesz fatem jesli michy nie dopilnujesz jak trzeba. Jak nie przegniesz z weglami (a na tym poziomie juz powinienes wiedziec na le mozesz sobie pozwolic), dodasz troche aero itd. to bedzie ok. Pisalem juz, ze nawet na omce mozna robic zyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Rozumiem, że piszesz o "decka dick". Nie no michę umiem trzymać, ale na masie zawsze człowiek lubi sobie trochę pozwolić. Jednak zdaję sobie sprawę, że biorąc się za saa lepiej mieć I michę dopięta na maksa (tzn. nie przekraczać zapotrzebowania.

Pogadam z moimi dostawcami, doradzę się itd. i wtedy tutaj przedstawię ewentualną decyzję dla porównania opinii..

"What we do in life echoes in eternity."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega-H + P-Plex czy warto?

Następny temat

Czy jest jaki sens ph dla mnie?

WHEY premium