SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cola

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Jestem na diecie redukcyjnej, póki co waga spada.. Wizualnie może szału nie ma, ale mniejsza z tym. Dzisiaj wyskoczyłem z kumplem na miasto, i tak się złożyło że wygrzmociłem z 750 ml Coli :P I się zastanawiam co teraz zrobić? Czy dać sobie bardziej popalić na treningu albo zrobić jutro interwały albo nie wiem co.. Chodzi mi o to żeby ta cola nie zaburzyła mojej równowagi żywieniowej.. NIe powinienem jej pić, ale mam słabą wolę, a kolega się uparł żebym chociaż cole wypił jak alko nie chce, bo mu samemu się głupio pije :d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nic się nie stało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 885
nie mogles juz wypisc sobie Light lub Zero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Kolega poszedł po piwo, i kupił od razu mi Cole.. Nie miałem wyboru.. A nie jestem hrabianką żeby wybrzydzać i wysyłać go po następną bez cukru :d


Ale skoro nic się nie stało to nic się nie stało ;) Ale dla bezpieczeństwa i tak trochę bardziej pocisnę na treningu :D

Krzykacz dzięki za odpowiedź ;)



Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2015-03-14 15:43:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przytyć?

Następny temat

Odchudzanie. Jeść więcej ?

WHEY premium