SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co zrobić z moją sylwetką ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 911

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

https://zapodaj.net/13c59dec9052a.jpg.html https://zapodaj.net/246dd74b4cc88.jpg.html https://zapodaj.net/d3f1071914f6a.jpg.html

17

Waga

85

Wzrost

186/7

Staż treningowy

-

Obwód pasa

88

Obwód klatki piersiowej

104

Obwód uda

59

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

2/3 razy pływanie 1/2 razy boks w tygodniu.

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

żadne

Stan zdrowia

Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Ciągle w ruchu

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

żadne

Cel/problem/opis

średnie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 165
Witam
Mam 17 lat trenuje już od dłuższego czasu pływanie będzie gdzieś 9 lat . Moim odwiecznym problemem był mój brzuch...
Barki jako tako z samego pływania dzień w dzień, się wyrobiły . Jakieś dwa lata temu popełniłem błąd bo zamiast wtedy już zacząć myśleć co jem, nie doprowadził bym się do takiego stanu , wtedy jadłem wszystko w dużych ilościach i szybko...
Z pływaniem skończyłem teraz tylko 2-3 razy w tygodniu jakiś 2 km trening.
Znajomi mówią że jestem szczupły wysoki i dobrze zbudowany , zgodzę się że wyglądam na szczupłego ale problem zaczyna się gdy mam zdjąć koszulkę...

Najbardziej chciał bym się pozbyć "boczków" , wiem tyle że nie da się pozbyć tłuszczu z danego miejsca , tylko trzeba jechać całe ciało.
Niechce aby na samym spalaniu tkanki tłuszczowej się skończyło , więc ile mam schudnąć aby móc robić coś na siłowni ? Trochę głupio to brzmi ale mam 18% bf , jeśli teraz na przykład zaczął bym ćwiczyć na siłowni co mi to da , a co mi da kiedy zacznę ćwiczyć gdy stracę tkankę tłuszczową.

Pytanie do was myślę że mi pomożecie , co mam z tym zrobić ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1559 Napisanych postów 45689 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457729
Od razu możesz zaczynać na silownii i to powinieneś właśnie zrobić , nie dość ze przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej to jeszcze miesnie nabiorą kształtów , szczególnie na Twoim etapie gdzie dopiero zaczynasz swoją przygodę z ciezarami i fajny recomp z tego może wyjść.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
jak wyglada obecne odzywianie?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 165
Odżywianie na dzień dzisiejszy wygląda tak. Że obliczyłem sobie potrzebne kalorie i staram się tego trzymać . Czasami płatki zamieniam na 3x jajko sadzone a Ryż na makaron ciemny ! . I do obiady między treningami jakieś warzywa !

Zmieniony przez - nysonx w dniu 2017-02-11 08:47:00

Zmieniony przez - nysonx w dniu 2017-02-11 08:49:04
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
nie masz w ogole tłuszczy, które są tak samo istotne jak białko i węgle
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5632 Napisanych postów 138069 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 942320
jw uklad hormonalny bedzie zajechany na takim odzywianiu raz dawa
napisał(a)
Początkujący
Czyli co polecacie zmienić ? jeśli chodzi o odżywianie ?
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5632 Napisanych postów 138069 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 942320
dorzuc produkty bogate w tluszcze
ryby, miesa wieprzowe, jaja, orzechy, oleje tloczone na zikno,kokos, awokado
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1559 Napisanych postów 45689 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457729
Dokładnie dodaj tłuszczy przynajmniej 1g na kilogram masy ciała

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
No więc tak po dodaniu do diety tłuszczy i węglowodanów. I po można powiedzieć 2 miesiącu treningów na siłowni moja waga podskoczyła z 84 do 86 kg. Nie czuję się jakoś gorzej a wręcz przeciwnie. Podam wymiary jakie są przed rozpoczęciem i jakie udało mi się zmierzyć dziś.
Klatka 104 cm - 109 cm
Kark 38 cm - 39 cm
Ramię Biceps 34cm - 36 cm
Przedramię 28cm - 32cm
nadgarstek 18 cm - 18,5 cm
Talia - się zdziwiłem bo odziwo z 88 cm do 90 cm
Nóg nie robiłem wcale , ograniczyłem ze względu na kontuzję którą miałem niedawno na stoku ...
Łydka 41cm
Udo 59cm
Jak na pierwsze dwa miesiące to jestem strasznie zadowolony , mam pytanko za niedługo zrobi się ciepło zacznę biegać , rower , cardio itp. czy to obniży jakoś przyrost mięśni czy można redukować a jednocześnie robić biceps ?

Zmieniony przez - nysonx w dniu 2017-02-21 22:40:01
napisał(a)
Ekspert
Patrzac na same cyferki progres jest inna sprawa zeby tluszczu nie nabierac bo w pasie malo nie jest

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 miesięczny staż a progress- Plus wejście na redu!

Następny temat

Odpowiedni czas na mase ?

Bieganie czy rower - co spala więcej tłuszczu? Bieganie czy rower - co spala więcej tłuszczu? Brak przyrostów i postępów na siłowni? Trenuj mniej Brak przyrostów i postępów na siłowni? Trenuj mniej 7 zasad treningu XXI wieku 7 zasad treningu XXI wieku Małe rzeczy, które zabijają Twój fitness Małe rzeczy, które zabijają Twój fitness Odżywianie komórkowe, czyli zwierzęta nie mają chorób serca, a rekiny raka Odżywianie komórkowe, czyli zwierzęta nie mają chorób serca, a rekiny raka Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” 19 wariantów na ciągi i przysiad 19 wariantów na ciągi i przysiad Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray