SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o tym myślicie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1104
siema. dzisiaj właśnie zacząłęm polecony mi wcześniej ACT. chce poprostu spalić tłuszcz i poprawić ogólnie sylwetke. co o tym myślicie?

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Przysiady, - 30
3.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka), 30
4.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne), 15
5.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne), 15
6.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu), 5
7.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy), 15
8.Pompki na poręczach-(tricepsy), 15
9.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona), 30
10.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki),30
11.Pompki (klatka) 20


i tak 3-4 obwody. trening poprzedzam 40 minutowym biegiem

nineteen ninety muthaf***in one, NWA's back

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przed treningiem rozgrzewka a bieg po nim.
ustabilizuj ilośc powt./wyjątek brzuch i przedramiona/- zmieśc sie w przedziale 12- 15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1104
czyli w każdym ćwiczeniu robić 12-15 powt? a jaką rozgrzewke przed treningiem?

nineteen ninety muthaf***in one, NWA's back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
na lydki tez moze zostawic, nie ma przecwiskazan do 30 powtorzen,a wrecz nalezalo by tyle robic.. lydki potrzebuja silnego bodzca jaki daje im duzo powtorzen.Sam robie ok 20 az zacznie palic w miesniu i pozniej jesze 10 co daje razem 30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1104
no właśnie też staram sie robić do tego momentu żeby aż piekło w łydkach. a później jeszcze bieganie i jest luz :D

nineteen ninety muthaf***in one, NWA's back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
no i bardzo fajnie mozesz sprobowac pobiegac troche na palcach fajnie w lydki idzie ;) ja tak czasem biegam, bola stopy jak sie ma niewygodne buty, albo nei przeznaczone zbytnio do biegania tylko do kosciola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1104
ee to ja chyba nie będe miał problemu, biegam w halówkach a nie w butach od garniaka :D

nineteen ninety muthaf***in one, NWA's back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
hehe ja tez nie ale w trampkach japonskich jak sie biega np to stopy bola dobrze ze nie musze w nich biegac tylko ja stare padly mialem taki okres ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1104
japoński trampki rox widziałem je po 5zł na allegro

nineteen ninety muthaf***in one, NWA's back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1104
ej takie jeszcze pytanie mnie naszło. jak często mam robić ten trening?

nineteen ninety muthaf***in one, NWA's back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
jak na moje oko to co albo 3 razy w tygodniu albo co 2 dni :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie rosnie biceps

Następny temat

Triceps - wiekszy nacisk na glowe boczna

WHEY premium