SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co najjlepiej wybrać na początek

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Witam, od niedawna chodze na siłownie jakiś miesiac chce przez to osiagnac dobra rzezbe i chcialbym minimalnie zwiekszyc mase. Mam 175cm i 66kg. Czy warto brac odrzywki i jakie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
malyxdxd
a przeczytales mojego posta?
Dokladnie Ci tam przeciez napisalem co i jak , to ile przybedzie Ci na wadze zalezy od wielu czynnikow , jesli przeczytasz moj post ze zrozumieniem to bedziesz wiedzial o co chodzi, gainer to jedzenie w proszku , taki dodatkowy obiad , poczytaj na temat diety i treningu bo widac ze nie masz bladego pojecia o tym
Gainery juz Ci podalem nazwe jakie bierze pod uwage i bedzie ok

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
na początek dieta wystarczy

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Witam
Ostatnimi czasy pojawily sie dwa podobne tematy
Zobacz co napisalismy chlopaka
https://www.sfd.pl/Odzywki-t815150.html
https://www.sfd.pl/Suplementacja.-t814318.html

Noi oczywiscie pytaj jesli czegos nie bedziesz rozumial , poczatki sa trudne , ale jesli ktos Cie odpowiednio nakieruje to jest z gorki
Pozdrawiam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
Na poczatek popytaj sie ludzi na silowni jak masz cwiczyc. Niech pokaza Ci technike. Tylko lepiej nie idz do najwiekszego na silownii tylko do kogos kto wyglada tak jak Ty bys chcial w przyszlosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Ćwiczenia mam już bo kiedyś chodziłem jakis miesiąc na siłke xD Chodze do kuzna więc on mi wszystko pokazał co i jak ale mówił ze najlepiej jakbym kupil sobie jakies gainery czy cos xD i teraz nie weim czy warto czy nie bo nie chce za bardzo na masie przybrac ale troszke by sie przydalo lecz nei chce brac jakis gownien po ktorych wychodza syfy itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Witaj
Gainery to nic innego jak jedzenie w proszku , takie dodatkowe kalorie w postacie szejka ,jesli jestes osoba szczuplej budowy i trudno Ci nabrac na masie to jak najbardziej uzasadnione bdzie ich stosowanie.
Na masie za bardzo za szybko nie przybierzesz , o to sie nie boj , to nie takie proste jakby sie moglo wydawac
Z gainerow w naszej ofercie ktore moge Ci smialo polecic to np
Jesli masz toche mniej kasy Mass Up - podstawowy gainer z mniejsza iloscia bialka duza iloscia wegli , typowy dla tzw "sucharow"
Gainbody Machine Man 30 - troche bardziej zawansowana odzywka tego typu , w skladzie ma wiele dodatkow noi zwiekszona ilosca bialka
Pozdrawiam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Dzięki wielkie za pomoc, czyli warto na poczatek zainwestowac w odrzywki xD ?

Zmieniony przez - malyxdxd w dniu 2011-11-15 19:12:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Pewnie że warto, skup się bardziej na jedzeniu+ ewentualnie uzupełnieniu gainerami. Na początku nie ma co kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Ok dzięki i teraz jaka najlepiej wybrać nie chodzi mi tam o 30zł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Siemka,laduj gainera miedzy posilkami,i przed snem.Zakup np Whey Gainbody,lub Gainbody 30,dbaj o posilki,trenuj i waga pujdzie w gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Kurde ale mam dylemat bo nie wiem już sam co zamówić xD Dużo przybiore na gainerze ? Bo chodzi mi bardziej o mięśnie niż o mase ale chce zeby było widać jakieś efekty i tak z 4-5kg mogłbym zwiekszyć na wadze. Jak już bedziecie polecać to podajdzie nazwe lub link do danego produktu.
DZIEKI WIELKIE ZA POMOC,

Zmieniony przez - malyxdxd w dniu 2011-11-20 15:24:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

I OTWARTY PUCHAR RADOMIA W ARMWRESTLING'u 06.11.2011 r. SPONSOR ACTIVLAB

Następny temat

Fotorelacja ze Śląska - 5.11.2011

WHEY premium