SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na szybko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Witam,

Często/czasami zdarza się wypad na miasto, który nagle się przedłuża i wtedy jest problem z dobraniem jedzenia.

Jak wiadomo wszystkie fastfoody są nie dobre. Ale może uda się wybrać najlepszy z nich - tak, żeby zapewnić zapotrzebowanie kaloryczne, jakie miał dać nam normalny posiłek.

Co najlepiej jeść?
Kebaby, McDonalda, KFC, jedzenie chińskie czy co?

Proszę także o konkretne posiłek. Ja zwykle kupuje sobie WieśMac'a w McDonaldzie, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
kebab z pewnego zrodla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
j/w najlepsza rzecz.
Sporo surówek i innych dupereli, do tego dobre mięcho. I najlepiej w cieście.
(Tak mi się wydaje) Bo bułka to bułka a ciasto jakoś takie lepsze mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
U chińczyka - kurczak w cieście z ryżem i surówkami. Minus taki, że smażone na głębokim i napewno przepalonym tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chińskie lub kebab z obniżoną ilością sosów bez bułki u chiończyka bez ryżu z 2 porcjami surówek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 180 cm 75 kg

Następny temat

dietetycy szrlatatni??

WHEY premium