SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na drugi cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
Witam.
Zacznę od przedstawienia się :)

Wiek: za miesiąc skończę 18 lat
Wzrost: 172 cm
Waga: 71,5 kg
Staż: zacząłem 2,5 roku temu, ale ćwiczę jakieś 1,5 (roczna przerwa, rok temu)

Już jestem po, można powiedzieć, jednym cyklu. Najpierw (8 kwietnia 2007) wziąłem monohydrat kreatyny Olimpu (mega caps)+tauryna Olimpu, przez 4 tygodnie. Lipa wielka, nic, kompletnie nic. Potem zapodałem Gainera (Super Whey Gainer 4000), do tego dietka wtedy na masę była i przestrzegana. Extra, po stosowaniu tego przez 4 tygodnie 4kg przytyłem :) Ważyłem wcześniej 70 kg, a po tym 74. Potem to spadło do 70, ale dietką (mniej wydajną) doprowadziłem do 71,5 i teraz tyle ważę. Trochę brzucha dostałem i nie chciałbym, żeby był większy :)

Chciałbym wziąć coś na 2 cykl. Co możecie poradzić? Mój cel to masa i siła. Co byście mi poradzili? Prosze o pomoc !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 588
Jeżeli bierzesz 1 dużą puche 665g (70porcji) to bierz tak jak jest napisane:
dwie porcje dziennie
1 rano na czczo (9.5g)
2 po treningu w DT(9.5g) a DNT jakoś w porze treningowej (albo około 8h po pierwszej dawce rano)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
Ten pierwszy cykl 4 tygodniowy to troche krotki. Moze sprobuj jablczanu (TCM) albo jakiego stack'a z jablczanem (CP). Jak diete masz to do tego jakies bialko, tauryna, moze jakies carbo po treningu, witaminy, omega i powinno stykac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
Myślałem, aby zakupić 2 puchy CP, to dobry pomysł? Po ile je brać i czy, patrząc na mój przypadek, warto wziąć do tego mono (w tkórymś z cykli) ?? Jak uważacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ile $?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
CP to wlasnie stack oparty na jablczanie:) Jak kupisz dwich puchy(mala+duza) to juz mono Ci nie potrzebne. Dawkowanie bez problemu znajdziesz na forum - dwie porcje dziennie po 5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
Inni polecają cp+mono, więc chciałem zapytac jak jest lepiej wziąć. Czy samo cp czy cp+mono. Czyli mówisz, że samo cp da lepszy lub taki sam efekt jak cp+mono? A czy glutamine warto dodać do lepszego działania kreatyny?



Zmieniony przez - Bartass89 w dniu 2007-08-15 14:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
Jak Cie stac to kup 2x CP jakmasz mniej kasy Cp+mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 407
CP+Mono+dieta
osobiscie proponuje mono- Weider oraz Creatine Scitec Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6892
Jablczan ma duzo lepsze wchlanianie niz mono wiec wydaje mi sie lepszym rozwiazaniem dla kogos kto ma troche wiecej kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7732
To lepiej kupić 2 duże puchy CP na 2 cykle?
A może kupić jedna duza,druga mala i do małej dodać mono? Jak będzie lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Ja na twoim miejscu nie kombinowałbnym aż tak tylko kupił dużą+małą puchę CP, taurynę, carbo i białko do uzupełniania diety a resztę wydałbym na cycki o smaku kurczaka

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KA 2500 dawki

Następny temat

No Shotgun & Horse Power - JAK DAWKOWAĆ ????

WHEY premium