SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o tym białku

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Witam wszystkich, chciał bym zakupić białko żeby podbić trochę bialka w diecie. Chciałem spalić trochę tłuszczu na lato wiec zaczynam rzeźbę. Mieszkam w UK wiec trudno mi będzie zamówić białko z Polski lecz znalazłem ofertę na jeden z stron i chciałem żebyście rzucili na nią okiem i powiedzieli co myślicie o tym białku.

http://www.olympushealth.com/olympus-health-premium-protein-5kg.html

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.


Wiek : 19
Waga : 96kg
Wzrost : 183cm
Staż treningowy: 16 miesięcy
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Siłownia 4-5 razy w tyg
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna monohydrat
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: średnie
Cel/problem/opis: zakup białka do uzupełnienia diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
chcialem miec w diecie okolo 170-200 gram bialka, z jedzenia bedzie mi to bardo trudno wyciagnac mieszkam z rodzicami i jeszcze 3 braci wiec nie dam rady wyciagnac dizennie po 200g bialka przy malym spozyciu weglow :// dlatego chcialem chociaz te 70-80g z prochu wyciagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
nie wyglada zle choć 10g wegli w 100g to wydaje mi sie troche duzo , no i bardziej celowałbym w jakieś bardziej znane marki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Tez bym chętnie celował w lepsze marki lecz niestety za ta cenę dostane może polowe ilości jeśli nie mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
nie patrz na cene a jakość zwłaszcza ze tam jest białko roślinne wiec tym bardziej bym tego nie kupował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
A jakiej firmy białko polecacie? Rozejrzę się za czymś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
whey 95 activlab jesli lubisz slodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
w UK nie wiem czy znajdzie , ale ze Sciteca na pewno jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Activlab znalazlem 80 plus lecz jest drogie bo 750g kosztuje 24 funtów. poszukam Scitec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
80 plus tez dobre białko , tamto było tanie bo sojowe , w tej cenie nie znajdziesz białka zwierzecego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6879
Te z linku co wstawiłem nie jest tylko sojowe lecz jest mieszane z innymi białkami w tym z sojowym. Kurde bardzo mi zalezy zeby bylo w cenie i sporo go bylo bo takie 1.5kg za ta cene starczy mi pewnie na 15dni jak bym bral po 100gram dzienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A po co Ci aż 100g dziennie?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dita wegetariańska????????

Następny temat

rada dla początkującego

WHEY premium