SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść przed i po siłowni, jeśli się nie je mięsa? + przywitanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Hej, jestem tutaj nowa, mam 17 lat i chcę w końcu podjąć walkę nad moim ciałem. Mam 165 cm i ważę 78 kg, ja widzicie ważę mega dużo, głównie z mojej winy. Od września zapisuję się na siłownię z koleżanką, chcę schudnąć 15 kg, nie chcę diety cud, że schudną tyle kg w 2 miesiące, zdaję sobie z tego sprawę, że jest to dłuższy proces :).
Chciałabym się dowiedzieć co jeść przed i po siłowni, zdecydowałam, że nie będę jadła mięsa z różnych względów, nie pytajcie o to. Wiem, że można pogodzić wegetarianizm i siłownię razem. Dodam, że do domu mam godzinę czasu, chodzę jeszcze do szkoły i nie wiem jak mam zbilansować te posiłki, aby jednocześnie zjeść pożywny posiłek przed siłownią jak i po niej. Nie wiem też, czy mam brać 2 śniadania i obiad do szkoły, bo to mi się wydaje być trochę głupie, czytałam, że po treningu może być maksymalnie 1 h odstępu do posiłku po treningowym, a dokładnie tyle mam do domu.
Jeśli były już takie tematy, to przepraszam, tak jak wspomniałam wcześniej jestem tu nowa. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Zasadniczo w każdym posiłku powinnaś dostarczyć białko, tłuszcze i węgle w dobrze zbilansowanych proporcjach. Czy będzie to omlet, kurczak z ryżem i warzywami, wołowina na kanapce etc. zależy od Twoich możliwości i preferencji. Dużo rozjaśni Ci Regulamin działu, z którym powinnaś się zapoznać. Na podstawie wytycznych możesz ułożyć przykładową dietę, pomocna byłaby też ankieta zawierająca informacje o Tobie, także w Regulaminie działu.
Edit, zapomniałam, że nie jesz mięsa Jajka, strączki, dobrej jakości nabiał, jeśli go tolerujesz.

Zmieniony przez - Eiszeit w dniu 2014-08-29 19:05:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bez laktozy, glutenu i mięsa.ZJD.Redukcja.

Następny temat

Redukcja diety i treningu do oceny

WHEY premium