SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez laktozy, glutenu i mięsa.ZJD.Redukcja.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jestem w kropce. Potrzebuję porady. Lekarz zdiagnozował u mnie zespół jelita drażliwego. Zalecił odstawienie glutenu i laktozy. Do tego nie jadam mięsa od kilku dobrych miesięcy. Czy jest możliwe skomponowanie zdrowego jadłospisu redukcyjnego bez tych wszystkich składników? Chcę zrzucić kilka kilogramów. Ważę teraz około 52-53 kg przy wzroście 156 cm. Jak wyczytałam gluten jest w produktach mącznych a laktoza w nabiale. Co w takim razie mogę jeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o to pytaj sie lekarza, my nie doradzimy ci tutaj w temacie diety zwłaszcza, że przy zespole jelita drażliwego nie tylko te rzeczy wymienione mogą ci szkodzić a jak usunęłaś jedno z nielicznych produktów które można w takim wypadku jeść czyli mięso to zwróć sie do specjalistów dietetyków by ci pomogli ułożyć dietę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik PaulinKa030894

Następny temat

Co jeść przed i po siłowni, jeśli się nie je mięsa? + przywitanie

WHEY premium