SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ile dni ćwiczyć.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 138
Siema. Co ile waszym zdaniem powinno się ćwiczyć? Codziennie, co drugi dzień, czy może jeszcze w inny sposób. Już sam nie wiem. Tak apropo się zapytam... ile waszym zdaniem jest dużo jak na mnie w wyciskaniu na klate (184 cm, 70 kg, 16 lat)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 872
Po co zadajesz głupie pytania? Poszukaj sobie na forum jakiegos dobrego planu i trzymaj sie go. Tam juz bedziesz miał rozłozone kiedy sie cwiczy a kiedy jest regenerka. A co to wyciskania to ja w sierpniu skoncze 17 lat a podnosze 120 KG :)

Bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
RYBA410: A po co piszesz ile wyciskasz??Chcesz przykozaczyc czy co Przeciez to zalezy od stazu treningowego itd..Nie watpie w twoja sile czy tam technike wyciskania ale herosem to raczej nie jestes69kg przy 181cm malutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
jeszcze opis...czlowieku na jakim swiecie ty zyjesz zejdz na ziemie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 872
opis walnełem sobie taki bo nie miałem co robic, tak na szybkiego, a co myslisz ze jak mam opis bez metki nie ma sylwetki to znacyz ze brałem kox?
gosciu zapytał sie ile ma dni cwiczyc. odpowiedziałem mu jak miałem odpowiedziec,a on jeszcze podaj przykład ile wyciska to ja napisałem ile ja wyciskam i dałem mu porównanie. Trudne?


Zmieniony przez - ryba410 w dniu 2005-06-23 22:48:08

Bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Gdzie jest niby to zeby podac przyklad ile wyciska
Siema. Co ile waszym zdaniem powinno się ćwiczyć? Codziennie, co drugi dzień, czy może jeszcze w inny sposób. Już sam nie wiem. Tak apropo się zapytam... ile waszym zdaniem jest dużo jak na mnie w wyciskaniu na klate (184 cm, 70 kg, 16 lat)?
Przeczytaj pytanie a potem sprobuj ulozyc odpowiednia do niego odpowiedziec a nie piszesz w ogole na calkiem inny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 138
To 70 kg to znaczylo ze tyle waze a nie ze tyle wyciskam :D. Tak czy siak odpowiedzi nie dostalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
Mysle, ze kazdy powinien sam sie zastanowic nad tym ile powinno sie cwiczyc! To zalezy w duzej mierze od tego jakiego typu budowy jestes i jaka jest twoja przemiana materii. Mysle, ze na poczatku powinnes zaczac od 3 dni w tygodniu przy treningu dla poczatkujacych. Pozniej zacznij nie tylko zwiekszac ciezar na sztandze, ale tez wydluzac dni cwiczen. Ja cwicze 5 dni w tygodniu i powiedzmy, ze mam ustawiony plan tak, ze cwicze w kazdy dzien inna partie miesni, ale wszystko z czasem. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrzeźbić biceps.

Następny temat

Prosze o ocene mojej ogolnorozwojowki - ACT

WHEY premium