SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co byście mi polecili...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
Witam serdecznie wszystkich czytających ten oto mój pierwszy post ;)
Mam 16 lat, trenuję już od 8 miesięcy, jestem raczej mezomorfikiem, ważę 77;8kg, wzrost 173;4cm, w bicu mam 42cm, przedramieniu 36;7cm, w klacie 118cm i 79;80cm w pasie. W ostatni czasie zacząłem strarać się trzymać porządną dietę, oraz postanowiłem zainwestowac w jakieś suple... mam natomiast problem w jakie ;/
Czytałem już bardzo dużo o wielu produktach różnych marek, ale jak narazie nie mogę się na nic konkretnego zdecydować, dlatego postanowiłem zapytać o to kogoś, kto ma o tym pojęcie, ażeby potem nie żałować. Najbliższym mi zestawem (wnioskująć z opinii itd) jest: Mutant Mass/Perfect Whey Protein + Mono/Jabłczan. Co o nim śadzicie, lub co innego byście mi polecili?
Dziękuję i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
ludzie nie zachowujcie sie jak jakies zazdrosne laski. wiadomo ze na 40 w bikolu trzeba dlugo i ciezko pracowac. ale sa tacy co maja latwiej. chodzi wlasnie o genetyke. ceassar nie tlumacz sie tak bo nie musisz. wiesz jaka jest prawda i tyle. a jak ktos nie wierzy bo sam lub jego dwuch kolegow ma ciezko to trudno. nalezy im zyczyc wiekszej otwartosci:):)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Owszem, będzie to słuszny wybór.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
A co do tego pierwszego... lepiej chwycić za [PVL] Mutant Mass, czy [Trec] Perfect Whey Protein?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
16 lat i 42 w bicu :D Pokaz foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102


Z początku września ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie wyglada na 42 zwlaszcza przy tym wzroscie
co do pytanie, zalezy czy potrzebujesz kalorii w diecie czy biala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wszystko zależy od tego, czego brakuje Ci w diecie.

Mutant - gainer - węglowodany+trochę białka - bombka kaloryczna - ewentualny kompletny zamiennik posiłków.

PWP - białko - 'mięso w proszku'.

Jedno jak i drugie stosujesz gdy danych wartości odżywczych nie jesteś w stanie przyjąć ze zwykłego pożywienia.


Kaźmisz - taki gen, co poradzisz...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
Dzięki wszystkim za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
... a tak swoją droga apropo mojego bicka: dlaczego bym miał zawyżać wymiary jak wiele niepoważnych osób, a potem mieć wyrzuty sumienia? xD - Uważam, że w tym sporcie nie o to chodzi. Kulturystyka to nie jest zabawa w chaotyczne "podrzucanie sobie krążków"... nie... wg mnie tu chodzi o determinację w prawidłowym odżywianiu się i ciągłym przełamywaniu barier fizycznego wyczerpania, niechęci czy niemożności... nie wystarczy chcieć, należy włożyć w to także swoje serce i przygotować się na cierpienia, jak w każdą inną dziedzinę naszego życia w której chcemy coś osiągnąć. Myślę, że mam racje, jeśli nie to proszę mnie bezwzględnie poprawić ;)
To tak, żeby nie było, że jestem kolejnym "kidem", który "bawi" się w pakera xD
Całę życie się uczymy... niezależnie od tego, ile już wiemy ;)
Nie chcę za wszelką cenę dopinać swego, ale w moich środowiskach jestem bardzo szanowany za swoje w tej dziedzinie osiągnięcia.
Zobaczę, jak na PWP mi będzie szło ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
sprobuj to napisac tak zeby sie rymowalo i mozna ustawic na strone głóną sfd:) zartuje. dobrze mowisz. a tomQ nie badz taki zazdrosnik tylko bierz sie za uginanie:)
co do supli to zaczynaj od najslabszych. co kolejny cykl mozesz zwiekszac dawka lub kupowac lepsze supel. zacznij od zwyklego mono. najlepiej megabolu;p tanie a i tak Cie poczesze:)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ty z jakiego pułapu startowałeś, chodzi mi o szerokośc np. Twojego ramienia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny cykl z mono

Następny temat

Mini bazarek ;p / suplementy

WHEY premium