SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLUB Sportera Łódź - kto tam ćwiczy??? + prośba o dobór ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Napisałam również w informatorze, ale póki co nikogo nie znalazłam, kto trenuje wieczorkami więc podklejam ponownie tutaj, może będzie lepszy odzew.


Chciałabym zacząć chodzić do Club'u Sportera w Łodzi, bo po wstępnym przeglądzie łódzkich siłowni ta najbardziej mi przypadła do gustu, również cenowo.

Jest promocja tylko do 15 września... jak ktoś przyprowadzi gościa to gość ma pierwsze 3 darmowe wejścia w tygodniu i potem jeśli zostanie członkiem klubu to zapraszający dostaje jakieś zniżki, nowy człownek również. W zwiazku z tym, ze lubię wykorzystywać wszelkie możliwe okazje cenowe chciałabym zapytać Was, Kochani, czy znajdzie się ktoś kto mnie weźmie jako swojego gościa. Ja sobie przyjdę 3 razy za friko, a potem obie strony skorzystają z tego cenowo w postacie jakiś tam lekkich zniżek.

Chodziłam wcześniej gdzie indziej i głównie na zajęcia aerobikowe, fatburningi, stepa itp, ale mizerne efekty więc chcę wprowadzić siłkę zamiast tego, albo łącznie.

Proszę też o pomoc jeśli chodzi o dobór ćwiczeń na początek, bo nie wiem czy uda mi się od razu dorwać trenera.
Bieżnia/rower ... co dalej

Chcę zrzucić brzuch, uda, ramiona i schabiki na plecach - a cała nadwaga to efekt ciąży, od 2 lat męczę się z ostatnimi 8-10kg (w ciąży przybyło ponad 30)


Pozdrawiam i z góry THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Temat mi poleciał przypadkowo dwa razy, proszę o skasowanie dubla



Hallloooooo, naprawdę nie ma nikogo, kto tam trenuje?

Zmieniony przez - Morelia100 w dniu 2009-09-05 22:14:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Widocznie nie, jeśli nikt się nie wpisuje to znaczy że nie tam nie trenują.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLUB Sportera Łódź - kto tam ćwiczy??? prośba o dobór ćwiczeń

Następny temat

proszę o rozpiskę

WHEY premium