SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o zamienniki ćwiczeń z panu "Fight Club".

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 600
Witam
Od dłuższego czasu planuję rozpocząć trening Brada Pitta do roli w filmie "Fight Club" ale z racji tego że nie mam dostępu do siłowni jestem zmuszony do poszukiwania zastępczych ćwiczeń. Prosiłem o pomoc w dziale "Trening w domowych warunkach" ale jej nie uzyskałem.
Czy ktoś z was jest w stanie podpowiedzieć mi zamienniki ćwiczeń podanych w tym planie które mogę wykonać posiadając sprzęt wymieniony poniżej?
Z góry dziękuję za fachową pomoc. ;)
Link do planu: LINK DO PLANU
Wiek: 22 lata
Waga 70 kg
Wzrost 182 cm
Sylwetka mocno ektomorficzna.
Sprzęt jaki obecnie posiadam:
-2x Hantle 5 kg.
-Gryf prosty +24 kg obciążenia.
-Expander sprężynowy
- Drążek do pompek i podciągania się taki jak na zdjęciu:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ale dlaczego chcesz trenować rzekomym programem Brada?
Nie lepiej dostosować plan pod swoje indywidualne parametry ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 600
Bo nie mogę znaleźć innego programu dostosowanego do moich oczekiwań(niski bf, waga do 75kg) i oczywiście do sprzętu jaki posiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Niski BF to kwestia diety, a nie treningu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan teningowy do oceny

Następny temat

trening z wlasnym ciałem

WHEY premium