SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLUB Sportera Łódź - kto tam ćwiczy??? prośba o dobór ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 50
Napisałam również w informatorze, ale póki co nikogo nie znalazłam, kto trenuje wieczorkami więc podklejam ponownie tutaj, może będzie lepszy odzew.

Chciałabym zacząć chodzić do Club'u Sportera w Łodzi, bo po wstępnym przeglądzie łódzkich siłowni ta najbardziej mi przypadła do gustu, również cenowo.

Jest promocja tylko do 15 września... jak ktoś przyprowadzi gościa to gość ma pierwsze 3 darmowe wejścia w tygodniu i potem jeśli zostanie członkiem klubu to zapraszający dostaje jakieś zniżki, nowy człownek również. W zwiazku z tym, ze lubię wykorzystywać wszelkie możliwe okazje cenowe chciałabym zapytać Was, Kochani, czy znajdzie się ktoś kto mnie weźmie jako swojego gościa. Ja sobie przyjdę 3 razy za friko, a potem obie strony skorzystają z tego cenowo w postacie jakiś tam lekkich zniżek.

Chodziłam wcześniej gdzie indziej i głównie na zajęcia aerobikowe, fatburningi, stepa itp, ale mizerne efekty więc chcę wprowadzić siłkę zamiast tego, albo łącznie.

Proszę też o pomoc jeśli chodzi o dobór ćwiczeń na początek, bo nie wiem czy uda mi się od razu dorwać trenera.
Bieżnia/rower ... co dalej

Chcę zrzucić brzuch, uda, ramiona i schabiki na plecach - a cała nadwaga to efekt ciąży, od 2 lat męczę się z ostatnimi 8-10kg (w ciąży przybyło ponad 30)

Pozdrawiam i z góry THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
W tym cały urok tego klubu, że jak idziesz na siłownię, to umawiasz się na sesję z instruktorem i on ci dobierze ćwiczenia :)
A tak ogólnie to polecam spinning, tylko od razu ci mówię, że jest to hardcore jak się nie ma kondycji xD ja na pierwszych zajęciach myślałam, że zejdę :)

Zmieniony przez - _zireael w dniu 2009-09-11 21:23:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

CLUB Sportera Łódź - kto tam ćwiczy??? + prośba o dobór ćwiczeń

nutloveb