SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byki %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Rondell jestem za ... tez proponuje zakonczyc ta niezbyt miła wymiane naszy opinii na ten temat juz od kilku postów jednak zawsze ktos jeszcze musi dodac cos od siebie na ten temat i rozmowa cignie sie dalej ... jeszcze tylko jedno ostatnia rzecz napisałes cos takiego --> Na tym filmie pokazani sa goscie, ktorzy w tym sporcie znacza najwiecej. Ich celem jest osiagniecie jak najwiekszych wymiarow przy jak najmniejszym poziomie bf. Niestety kulturystyka to juz nie to samo co 30 lat temu, gdzie chodzilo jeszcze o estetyke. Teraz to zeszlo na dalszy plan, niestety... wiec dobrze wszystko sie zgadza .. piszac w tym temacie pierwszego posta zadałem tylko pytanie kto by chciał tak wygladac ??? i dodałem ze mi sie to totalnie nie podoba ( bo mam do tego prawo ) po czym zaraz zostałem pojechany i wyzwany od łbów i od ograniczonych ludzi co mnie wkur*iło bo ja nikogo nie wyzwałem jak ktos nie chciał mógł nie odpowiadac na pytanie poprostu olac ... i wąłsnie o to mi chodzi tego nie rozumiem dlaczego nie mozna wyrazic swojego zdania ale dobra juz nic nie mówie bo powtarzam sie po raz enty ... a wiec tak panowie konczymy ta dyskusje nie doszlismy w pęłni do porozumienia no ale cóż ..aha i jeszcze na koniec sory za moje "wywody" i za wyzwiska których strałem sie nie uzyac jesli kogos uraziłem to przepraszam

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737



peace

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
żal.pl


nie robic wiochy w poscie mym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Wyglądają Ze***iście! Idealne sylwetki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Filmik spoko ale przytnijcie ten

to są BYKI !!!

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Mati_16 własnie takich ja ty nie lubi sie tu z jednego powodu że mylisz koles totalnie działy tematyczne chcesz zaśmiecać forum to pisz sobie w dziale SPAM przez ciebie Ja jak i również wielu innych odwiedzających ten temat miało jak byś nie zauważył SPORO DO CZYTANIA żeby sie doczytać tego o czym jest ten temat myśl troche i odpuść jeżeli ktoś cie jedzie bo to jest forum i zawsze bedzie od zaje***ia bohaterów którzy siedza tu tylko po to żeby komus do****dolic. Sotry za offtop ale nie moge z kolosa

FIlmik świetny mega forma zawodników ... ale zawsze jek widze takie cos i pomyśle sobie ile trzeba w to włożyć pracy i wyżeczen to przestaje byc dla mnie faje posiadanie takiej sylwetki... Roni wtedy jeszcze fajnie wygladał bo to co teraz mu wyrosło w brzuchu to po prostu na żóra zbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
nikon 32 wlasnie odeszła mi ochota na posiłek ... przez pierwszego gościa o stary niewiedziałem ze takie cos jest wogole możliwe o ile to nie jest fotomontarz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Film przeza***isty, muzyka bardzo dobrze dograna, ogladnolem go juz z 5 razy i nadal mi sie nie nudzi, daje mi wielka motywacje sog dla autora postu

p.s. ci kolesie na filmiku nikona32 to fotomontarz? nie znam sie na tym ale wydaje mi sie ze ten s****iel z ogromnymi nogami to chyba prawda :/

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

Mundial - BAN!!

WHEY premium