SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Być jak Neymar Jr.-pomoc w rozwoju piłkarskim

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Cześć :)
Zdjęcie sylwetki: profil
Wiek : 15 lat
Waga : 57kg
Wzrost : 184cm
Staż treningowy: 2 lata
Obwód pasa 71cm
Obwód klaty: 87/93cm
Obwód uda: 48cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności:
codziennie piłka nożna,
2 razy w tygodniu cardio,
1 w tygodniu interwały
2/3 razy w tygodniu trening siłowy (kalistenika, street workout, czasem siłownia)
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: fenomenalny
Preferowane formy aktywności fizycznej: w/w
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : omega-3. witaminy i minerały
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: dużo białka, średnio węgli, mało tłuszczy
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: jak na nastolatka


Wrzucam dietkę do oceny:


Posiłek numer 1- 9:00
Posiłek numer 2- podzielony na dwie porcje o 12 i 15
Posiłek numer 3- 19:00
Posiłek numer 4- 17:00


Do tego dochodzi około 5g kwasów n-3 w formie kapsułki przed snem.


Mam jeszcze prośbę, chciałbym suplementować w dni z większym wysiłkiem (dzień kardio/interwałów) przed snem witaminy i minerały w formie tabletki oraz raz na tydzień, bądź w dni z b. dużym obciążeniem (dłuższe wybieganie, 250% na siłowni) regenerator kości i stawów.
Wiem, że to forum pod patronatem activ lab'a ale prosiłbym o podpowiedź jaką markę, bądź konkretny produkt wybrać do suplementacji.

Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
A czy mógłbym zostawić na początku tyle białka i obserwować efekty? Bo za uja nie wiem z czego je odjąc. Najpewniej będę ujmowal z mięsa i zejde z 300 do 200 g ale teraz mam organizm przyzwyczajony do 500g miecha dziennie i nie chce od razu tego zmniejscac o ponad połowę bo nie powiem uzaleznilem się od miecha xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Jeżeli zdjęcie dietki się nie wyświetla dodaje link:
http://zapodaj.net/16658c5a2e559.png.html


Zmieniony przez - Nobody11 w dniu 2015-07-08 22:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
mozesz bialko smialo obciac do 120g,
posilek przed snem tez nie jest zbyt szczesliwy, mozna pomyslec by troche inaczje go skomponowac.

co do supli co ci glownie interesuje? cos na stawy? bo troche sie pogubilem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Problem w tym, że ja nie chcę obciąć białka, mimo iż powinienem...Ale zauważ ze blisko 30g białka pochodzi z mieszanek warzywnych i owocowych (warzywa nie strączkowe) co nie stanowi źródła pożądnego białka, więc tak myślę (mogę się mylić) że nie trzeba obcinac białka.

Co do supli to potrzebuje dwa rodzaje:
-dobre witaminy i minerały, które mógłbym lykac w dni treningowe na wszelki wypadek niedoborów
-jakiś regenerator stawów i koścca, do stosowania raz dwa razy w tygodniu profilaktycznie, bo mam czasami dzień po treningu bóle kostno-stawowe a nie chcę mieć problemów jak dorosne, plus to że uprawiam kontuzjogenny sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
I mam jeszcze pytanie czy nie lepiej by było jogurt naturalny zamienić na 0% i te 10 g tłuszczu wrzucić jako łyżkę oleju rzepakowego, nie wiem jaki skład ma tłuszcz w jogurcie i moze tak będzie zdrowiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. Białko niepełnowartościowe też liczymy
2. Kup jakis preparat multiskładnikowy np. witaminy uniwersala i styka
3. nie trzeba zamieniać jogurt na 0% liczy się proporcja kwasów tłuszczowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
A jeśli zostanę przy tym stanie białka to jakie będą tego efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
za duza ilość białka może paradoksalnie spowolnić przyrost mięśni, jeśli podaż innych makro jest za mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
+dodatkowe obciazenie dla ukladu trawiennego, bialko jest dosc kiepskim paliwem energetycznym, a nadmiar wlasnie bedzie musial bys spozytkowany do jej wytworzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Czyli obciac okolo 20g białka i zastąpić weglowodanami?
Co sądzicie żeby zamienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dokladnie. wybor nalezy do ciebie.

co do witamin
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Daily_Formula-opis483.html
co do produktow na stawy
https://sklep.sfd.pl/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w wieku 14 lat ?

Następny temat

Zbudowanie masy mięśniowej

WHEY premium