SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bramkarz(jak?)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
z kąd mam wiedziec ze spelniam kryteria na dobrego bramkarza(help?)chce wiedziec czy nadaje sie do klubu jakiegos

Chojniczanka!!!!Lechia!!!!!Milan!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Jakie to ma znaczenie ile macie wzrostu czy jaki macie sprzet albo to wjakiej lidze sie gra? Ta liga w ktorej grasz jest dla Ciebie najwyzsza wiec dajesz z siebie wszystko a skoro ktos Cie docenia i wystawia w pierwszym skladzie to znaczy ze nadajesz sie na to. Najwazniejsze to wiara w siebie, w swoje mozliwosci i w to ze kazda pilke mozna zatrzymac, albo chociaz sprobowac to zrobic, oraz oczywiscie trening, trening oraz trening.

The goalkeeper.They say where he walks, the grass never grows

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
musisz czuć, że jesteś dobry...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Umiesz bronić i czujesz to - idziesz do klubu, nie umiesz, nie czujesz piłki w łapkach nie zapisujesz się nigdzie - proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
A skąd my to mamy wiedzieć? Najlepiej spróbować w jakimś klubie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
thx za szybką odpowiedz(sprubuj w miejscowym klubie w Chojnicach)

Chojniczanka!!!!Lechia!!!!!Milan!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
w twoim miescie napewno jest jakis klub pilkarski idz na trening zapisz sie i jedziesz .trener ci powie czy bedzie z ciebie boruc czy leiej nadajesz sie do podawania pilek zza murawy.pozdro

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
musisz mieć co najmniej 185 cm a napewno nie poniżej 180 cm inaczej nie będziesz naprawdę dobrym bramkarzem na dużym boisku. Powinieneś być zwinny, gibki i odważny.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
a i jeszcze cos jak moge sie zmotywowac przed bronieniem

Chojniczanka!!!!Lechia!!!!!Milan!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
ze wzrostem to wcale nieprawda
mozesz miec 160
jesli nasz skocznosc i pojecie o bronieniu.....
pamietacie tego czarnego bramkarza niskiego co wychodzil na spotkania w roznym przebraniach np-spidermana?on mial koloo 1.7m i byl bardzo dobry bardzo bardzo.
poprostu musisz wiedziec czy w roznym sytuacjach jestes w stanie wyjac pilke.....np ja mam tak ze zawsze w krytycznych sytuacjach pilka trafiala mi gdzies w reke czy cos i bronilem
pocwicz wykop i te zeczy bo mi np wcale wykop nie wychodzil:/
pojdz na trening to sie dowiesz i napisz czy bedzie z ciebie bramkarz

a jesli chodzi o motywacje.......wiem cos o tym bo u mnie bylo z tym bardzo ciezko....nieraz wychodzilem na mecz i mi sie poprostu nie chcialo grac i na boisku mi sie nudzilo...
ale nieraz poprostu lapie cie cos takiego ze poprostu wku*rwiasz sie na pilke ze istnieje i nie dajesz jej wpasc do bramki i nie obchodza cie obroncy ani nikt tylko grasz dla siebie
kazdy motywuje sie inaczej poprostu.....jak sie chce komus bronic to broni a jak jest gorszyt dzien to nawet sie mu rzucic nie chce

Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2008-07-23 17:38:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Crazy2012C - z tym wzrostem to prawda. może na poziomie trapkarza, juniora młodszego to sie tak nie liczy, ale w juniorach starszych i seniorach wzrost to podstawa. ja mam 182 cm i miałem ogromne problemy z grą na przedpolu (moj najslabszy punkt) i to byl jeden z wazniejszych powodow zakonczenia przygody z piłką. niby skoczność i te sprawy też robią swoje, ale trener zawsze bedzie preferowal wysokiego bramkarza, który pewnie łapie piłkę, a nie takiego który bedzie musial sie na takie piłki rzucać (niekoniecznie łapiąc piłkę). no i psychika - gra z kolegami, treningi nie ma nic wspólnego z tym co jest na meczu. ja w swoim debiucie, mając 13 lat stałem jak sparaliżowany najwazniejsza różnica polega na tym, że na treningu jest dużo strzałów, jesteś rozgrzany i "czujesz piłkę". w meczu natomiast masz z 10 strzałów, jakieś dośrodkowania, itp - i musisz byc cały czas skoncentrowany. no i też kwestia kibiców, trenera, kolegów z drużyny - to wszystko ma wpływ na grę. pozatym kontuzje (często przez treningi/mecze w fatalnych, typowo polskich warunkach), po których ciężko wraca się do gry. ja nigdy nie wróciłem do takiej formy, w jakiej byłem przed kontuzją kolana w 2005 roku. no i też trzeba sie liczyc z tym, że np. rzucisz sie pod nogi napastnikowi, a on kopnie cię w głowę. jeszcze kwestia finansowa - bramkarz zawsze ma gorzej niż gracze z pola, bo musi mieć rękawice, bluzy, spodenki, spodnie, sprzęt na treningi, ochraniacze, korki - a to są duże wydatki. także zastanów sie dobrze czy chcesz się w to bawić :) ja broniłem 6 lat w klubie i mimo wszystko nie żałuję :)

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
ja chce to robic gdy za bramki sluzyly deseczki mialem wtedy 8 lat i zaczelem bronic to moje zycie chce to robic do konca zycia pieniądze juz niepotrzebne bo ma sprzęcior troche na niego wydalem

Chojniczanka!!!!Lechia!!!!!Milan!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buy The Team IV - temat dyskusyjny

Następny temat

Zagłębie w ekstraklasie!! Widzew w I lidze!

WHEY premium