SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Flex dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
Cześć mam 16 lat i kupiłem sobie AnimaL Flex ze względu na pobolewające łokcie i nadgarstki. Mam pytanie jak dokładnie dawkować Flexa? Po posiłku czy może przed?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nasz aparat ruchu, czyli stawy, kości i więzadła odgrywają niezmiernie istotną rolę w naszej pracy, treningach, wychowywaniu dzieci, czy ogólnie pojętym funkcjonowaniu. Z tego też względu zdecydowanie należy zwrócić uwagę na to, w jakim są stanie, aby poprawić ich sprawność i profilaktycznie ograniczać możliwość wystąpienia urazu, czy kontuzji.

Universal Animal Flex jest jednym z ciekawszych suplementów na regeneracje stawów, które możemy znaleźć na rynku. Bogaty skład stawia go w czołówce tego typu produktów. W skład jego wchodzą:

kład Animal Flex (USA) [1 saszetka]:

Mikroelementy:
- Witamina C (kwas askorbinowy) 100 mg
- Witamina E (jako d- alfa tokoferol) 100 mg
- Cynk (jako pikolinian cynku) 15mg
- Selen (selanian sodu) 70mcg
- Mangan (jako siarczan manganu) 1mg
Kompleks substancji budujących stawy 3000 mg
- Glukozamina ( jako HCl, siarczan KCl)
- Siarczan chondroityny A (CSA)
- Siarczan chondroityny B (CSB)
Kompleks natłuszczający powierzchnie stawowe 1000 mg
- Olej lniany (50% kwasu alfa linolenowego)
- Firmowa mieszanka Cetyl Myristoleate (cetyl myristoleate, cetyl myristate, cetyl palmitate, cetyl l)
- Kwas hialuronowy
Kompleks wspierający stawy 1000 mg
- Ekstrakt z korzenia imbiru (gingerols, shagaols)
- Ekstrakt z kurkumy (kurkumina)
- Wyciąg z drzewa Boswellia (kwas boswelinowy)
- Kwercetyna
- Bromelaina
Dodatkowe składniki:
- Chrząstka rekina, Chleb świętojański, Gliceryna, Olej sojowy, Oczyszczona woda, Stearynian magnezu, Kwas stearynowy, Zawiera skorupiaki

Zalecane dawkowanie wynosi 1 saszetkę dziennie wraz z posiłkiem. Nie ma znaczenia, czy przed w trakcie lub po jego zjedzeniu.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
ja bym dal po, ale w sumie obojetnie

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
A trzeba brać regularnie każdego dnia o tej samej porze?
Bo wiecie szkołe mam i jak o tej samej porze miałbym brać to jedynie pasowało by mi wieczorami bo jedynie kolacje jem regularnie

Zmieniony przez - Dissapear w dniu 2011-12-27 20:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kazdego dnia, nie trzeba o tej samej porze.


poza tym z czego wynika twoj problem ze stawami?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
Zapewne przez siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
moze powinienes przyjrzec sie technice


mamy taki fajny dzial:
https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html
tam mozesz np wrzucac filmy zalozyc dziennik i bysmy oceniali jak to wyglada i ci pomagali na bierzaco


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-12-27 20:11:45

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2267
Ja też mam takie problemy, szczególnie w łokciach mi strzela. A ćwiczysz przedramie różnymi ćwiczeniami przede wyszstkim uginanie nadgarstków?
Bo może przesadzasz z ciężarem.

Zmieniony przez - duzy111 w dniu 2011-12-27 20:14:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
Przedramienia ćwicze ale od czasu do czasu i przy nich mnie nadgarstki nie bolą. TomQ ćwicze na siłowni gdzie jest wielu ludzi chętnych do pomocy, chodzę także z bratem (5+lat stażu) i myśle że technike mam dobrą. Myśle że te bóle są spowodowane przeciążeniem stawów w młodym wieku ale mogę się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Dissapear flexa jak dla mnie Nr 1 mięśnie rosną a stawy ciagle te same Większe obciążenie Robi swoje !! moze zle przeprowadzona rozgrzewka ??? Co do flexa to bedziez zadowolony tylko nie przerywaj po 1 mie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 321
Nie wiem rozgrzewka zdaje mi się przeprowadzam dobrze najpierw rozgrzewam wszystkie partie a później z 5min skakanki i rozciągnia. A jak mówisz że po 1 miesiącu nie przerywać to ile takich cykli polecasz?

Zmieniony przez - Dissapear w dniu 2011-12-27 21:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
ja jadę caly czas Ale jak mam off od silki " wakacje i takie tam "to daje sobie luz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA PYTANIE

Następny temat

dodatki do diety

WHEY premium