SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek vs Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Właśnie też to przeczytałem kopt i szczerze mnie to nie dziwi... Ciekawe czemu











Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-01-19 22:24:37

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
"Adamek i Haye, to dwie zupełnie różne historie. Haye nie ma w swoim dorobku takiego zwycięstwa jak wygrana Polaka nad Chrisem Arreolą." - stwierdził Montoya. - "Jeszcze kilka lat temu sądziłem, że Anglik będzie kimś wielkim w wadze ciężkiej. Miałem w stosunku do niego sporo cierpliwości, po wszystkich naszych wspólnych spotkaniach i rozmowach, wierzyłem w to, że on może być kimś wyjątkowym. Aż w końcu, przejrzałem na oczy. Haye to po prostu znakomity marketingowiec. Problem polega jednak na tym, iż nie chce nam dostarczyć produktu, który reklamuje."

"Podstawowa różnica między Adamkiem i Haye? Jeden z nich podpisze kontrakt na walkę z którymś z braci Kliczko, ten drugi - to David Haye." - podsumował dziennikarz od lat publikujący dla czołowych amerykańskich portali bokserskich.


http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/6985-adamek-i-haye-to-dwie-zupelnie-rozne-historie

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-01-23 17:09:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
ADAMEK PODPISAŁ KONTRAKT NA WALKĘ Z KLICZKO!



Stało się. Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) skrzyżuje rękawice z najlepszym pięściarzem wagi ciężkiej - Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO). Stawką walki będą należące do olbrzymiego Ukraińca pasy federacji IBF, WBO, IBO i magazynu "The Ring".

- Przed chwilą podpisałem kontrakt na walkę z Władimirem Kliczko. Walczymy we wrześniu w Polsce, dokładną datę ustalą stacje telewizyjne: HBO i niemiecka stacja - powiedział Tomasz Adamek przed ósmą wieczorem czasu nowojorskiego.

- Jestem bardzo zadowolony, ale najbardziej będę szczęśliwy, kiedy pokonam Kliczkę. Skończyły się długie negocjacje, odsyłanie kontraktu i analizowanie go strona po stronie. Przyznam, że nawet na chwilę nie zwątpiłem, że może się nie udać sfinalizowanie tego kontraktu. Wiedziałem, że sprawa jest dobrych rękach, chcę podziękować wszystkim, którzy mi pomagali i wierzyli we mnie - dodał najlepszy polski bokser.

Niedługo zostanie podane imię i nazwisko przeciwnika, z którym Adamek zmierzy się w kwietniu. Tomasz podkreślił, że będzie to zawodnik, z którym walka ma go przygotować na starcie z Kliczko.
bokser.org


Jednym słowem... OSTRO!!!

Coraz bardziej wydaje mi się ,że ta walka na prawdę może się urzeczywistnić! Ale i tak na 100% uwierzę dopiero gdy zobaczę ich na wadzę bądź ostatecznie już na ringu.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Niespełna trzytygodniowe negocjacje na walkę Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO) budziły w polskim Internecie burzliwe spory, czy do walki dojdzie, a jeśli już, to gdzie. Nie brakowało komentarzy za oceanem jak i w Polsce, że w świecie boksu nie negocjuje się umów tak daleko w przód, innym przeszkadzała jesienna pogoda. Negocjacje dobiegły jednak szczęśliwie do końca.

- W końcu mogę powiedzieć wszystkim niedowiarkom, że jesienią walczę z Władymirem Kliczko i mam to na papierze - powiedział zadowolony Tomasz Adamek. - Sceptycy, którzy mówili, że do tej walki nie dojdzie, zdziwią się. Warto było zaczekać tych kilka dni, razem z Zyggim jesteśmy zadowoleni w 100% z wszystkich poprawek, które zostały naniesione w kontrakcie - powiedział najlepszy polski pięściarz.

"Góral" już od kilku dni przygotowuje się do kwietniowej walki, która najprawdopodobniej odbędzie się w Katowicach. Za kilka dni wyrusza do Poconos Mountains, aby wspólnie z trenerem Rogerem Bloodworthem szykować się do dwóch walk w tym roku, w tym do tej najważniejsze w całej jego karierze.


http://www.bokser.org/content/2011/01/25/130002/index.jsp



Super,ma jaja,trzeba będzie mu kibicować...Wierzę Mu.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-01-25 13:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mu jak mu, ale wierzę w NIEGO! Może uda mu się oszukać Klitschko. To może jak już było pisane... Uzbieramy ekipę UDERZANYCH i jazda na walkę.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Tyle,ze nie wiadomo jeszcze gdzie ta walka...


Nie oszukujmy się...Pokonanie Kliczki przez Adamka takimi gabarytami i tym,ze Adamek jest z LHW ,ale w sumie to Cruiser...

Gdyby Adamek,to osiągnął zyskałby status LEGENDY...

Takiej co jest nawet w zestawieniach 20 bokserów wszechczasów bez podziału na kategorie wagowe...Czyli trudne zadanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
No tak, byłby pierwszym który zdobył pas w HW od LW po przez CW. Czeka go najtrudniejsza przeprawa w całej dotychczasowej karierze... Ale czy ktoś pisze ,że będzie łatwo?! Sądzę ,że jeśli rzeczywiście Adamek będzie przygotowany nie na 100 a na 120 czy 150% swoich możliwości to Klitschko łatwo mieć na pewnie nie będzie.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Co do następnego rywala...W kwietniu przed Kliczkiem...


Nie chciałbym Rahmana czy tam Petera,,,Tylko jakiegoś wysokiego boksera...Nawet leszcza...Trzeba trenować koniecznie pod styl,gabaryty Kliczki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Podobno Peter i Rahman całkowicie już odpadają... Kogo proponujesz Cezi? Ja brałbym Austina na telefon

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Niech wezmą Wacha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie worka bokserskiego :)

Następny temat

Z historii boksu: Jak powinien wyglądać trening pięściarza amatorskiego?

WHEY premium