SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek vs Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Współpromująca Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) szefowa stajni bokserskiej Main Events Kathy Duva zdradziła, że kontrakt na walkę "Górala" z mistrzem świata WBO i IBF Władimirem Kliczko (54-3, 49 KO) przewiduje rozwiązanie zastępcze w razie kontuzji odniesionej przez Ukraińca w zaplanowanym na 30 kwietnia pojedynku z Derekiem Chisorą.

Jeśli Władimir Kliczko odniesie uraz uniemożliwiający mu wyjście do ringu z pięściarzem z Gilowic we wrześniu, to zastąpi go jego starszy brat - czempion federacji WBC Witalij Kliczko (41-2, 38 KO). Termin walki pozostanie bez zmian.

Starszy z braci Kliczko sam z kolei najpierw musi się uporać 19 marca ze złotym medalistą olimpijskim z Aten Odlanierem Solisem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Podawaj źródło siwy

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21373
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Jeśli walka odbędzie się we Wrocławiu to na pewno się tam znajdę.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
no mnie tez nie zabraknie na stadionie

boje sie tylko ze ogloszenie tej walki to zagrywka taktyczna wlada zeby wzmoc presje na haye

pamietajmy ze piorytet priorytetow i sprawa honoru dla braci to ustrzelić haye i to jest ich glowny cel, a nie adamek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Walka o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej to naprawdę coś wielkiego, do tego walka naszego rodaka, w Polsce, czy ktoś kiedyś mógł przewiedzieć taki scenariusz jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia
To ja też się pisze walka we Wrocławiu dla mnie spełnienie marzeń
Żeby jeszcze do tej walki doszło, to jest aż za piękne żeby było prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
to może jakieś małe spotkanie SFD-owców przy piwku po walce zrobimy?

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierw jak zobaczyłem te newsy to sobie pomyślałem standardowe "taaa, jasne". Teraz widze, że całkiem prawdopodobne jest, że kontrakt zostanie podpisany. Jak do tego dojdzie i walka zostanie ogłoszona będzie grubo teraz pytanie tylko, czy to, że Adamek moze dać w tej walce z siebie wszystko, wystarcza by w jakiś sposób zagrozić Władkowi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
ma-karon baaaardzo dobry pomysł

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Elektryzująca informacja.

Władzio wreszcie poszedł po rozum do głowy...

Co do szans...Adamek powinien non stop trenować te skracanie dystansu i walkę z długasami...

Eddie Chambers,Chris Byrd to wszystko byli dobrzy bokserzy,ale oni nawet nie dotknęli Władzia...

Myślę,że ta wygrana z Grantem była malo przekonująca,ale w sumie...Adamek ma jaja...Będę mu kibicował...

70/30 dla Władymira...Jakby Adamek jakimś cudem pokonał Wladymira stałby się LEGENDĄ.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie worka bokserskiego :)

Następny temat

Z historii boksu: Jak powinien wyglądać trening pięściarza amatorskiego?

WHEY premium