SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Witam mam pytanie czy będą widoczne efekty u bardzo szczupłej osoby po a6w ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
NIE.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
odpuść sobie a6w. lepszy będzie porządny trening brzucha pełno ich w internecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Hmm.....czyli tylko dieta jak na razie ? czy jakies cwiczenia będą dobre i będą widoczne efekty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
dieta to podstawa. tu masz ciekawy artykuł poczytaj i możliwe zastosuj się do porad w nim zawartych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ale co ty w ogóle chcesz osiągnąć?

Skonkretyzuj swoje cele.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
oraz podaj wzrost i wagę.najlepiej wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Uzupełnione, generalnie to chcialbym przybrać na wadze bo przy wzroście 182 waga 63 kg to bardzo mało... próbowałem już robic diete i nic nie działało nic nie przybierałem na wadze. Chciałbym ważyc tak około 70 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
w dziale odżywianie poprzeglądaj różne diety na zwiększenie masy mięśniowej i do tego trening pod masę np. split będzie dobry ale to już zależy od twoich możliwości tzn dostępu do siłowni itp. proponował bym też suplementacje np. gainer ale to już spytaj speców od chemii;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
No własnie nie wiem jak z tą sumplementacja :) Czy naprawde suplementy w dużym stopniu przyczyniaja sie do rozwoju ? Sory że takie pytania ale początkujący jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki staż, wyniki siłowe? Narazie o suplach nie mysl, dobra dieta+ porzadny trening i regeneracja i bedziesz rosnąc ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakład w ilości pompek

Następny temat

Trening na wyskok

WHEY premium