SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2x xpand + nano vapor?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Siemka Mam takie pytanko zakupiłem 2 xpandy niedawno i dzisaj kumpel mnie namóił na nano vapor. tak zachwycał bo sam brał i wziałem i ja? jak to najlepiej połączyć? myślałem o czymś takim zeby w dn tr jeść rano xpanda przed trebingiem nano vapor i po xpanda a dni nie tr rano xpanda i miedzy posiłkami co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
DT:
rano xpand
przed tr NV

DNT:
rano xpand
(ewentualnie w porze treningu 2-ga porcja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Xpand
Dzień Treningowy.
XPand - 1 porcja zaraz po treningu
Dzień Nietreningowy
XPand
1 porcja po poludniu

NANO VAPOR
Przed treningiem około 30min.


https://www.sfd.pl/[FAQ]Co,_jak_i_kIedy_BRAĆ-t460528.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
a po treningu już nie brać xpanda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
za duzo kreatyny wyjdzie,bierz xp rano,albo jak napisal peepeek po treningu,a NV przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
właściwie możesz jeść jak rozpisałeś; kreatyny bedzie dość duzo, ale czasami warto wejść niejako ponad standardy, może akurat bedzie to cykl życia[b. roznie to czasami bywa]
ja w każdym razie często tak robię[a wlaściwie w nietr,. juz od b. dawna biorę jakąś nadnormatywna dawkę]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki i suplementy z olimpa polecacie ??

Następny temat

jakie odzywki kupic masa/sila ?

WHEY premium