SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat martwy ciag problem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema mam 16 lat i mam problem z martwym ciagiem bo z malym ciezarem nie ma problemu a jak ide w gore to bola piszczele jak sztanga idzie po nodze i obdziera sie skora i uniemozliwia mi to wykonanie ciagu jest na to jakis sposob ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to ze piszczele sie obcieraja przy ciagu nie jest czyms nadzwyczajnym
w trojboju silowym nawet specjalne sa do tego skarpety co wygladaja jak getry (sztywne) np. firma tytan

musisz skordynowac ruch schodzisz na dil gryfem po jednej lini u Ciebie schodzisz pozniej wchodza kolana i robisz luk by je ominąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Człowieku to jak ty wykonujesz ten martwy ciąg ?? chyba jakoś nie tak :D
Ty nie masz dotykać wogóle sztangą piszczeli. Sztanga prowadzona jest przed piszczelami a nie po nich.Poniżej masz filmik jak prawidłowo wykonać MC


class="link" target="_blank">DeadLift

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta ale mnie uczono zeby sztanga szla wlasnie po nodze no ale przy wiekszym ciezarku no to :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to zaloz dlugie spodnie w dzien martwego
tutaj masz prawidlowa technike



bo ten pan z filmu wyzej troche ja kaleczy...

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-10-29 19:02:53

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie robie wg rad pana Janka ale te dlugie spodnie to nic nie daja :/ nie wiem jakies bandaze moze ? jak myslicie czy moze jednak ciut do przodu z ta sztanga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moze jakis nadwarazliwy jestes w miejscach gdzie ida nogi jest sztanga ponacinana?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie nawet tasma izolacyjna jest tylko wlasnie no zarabiscie boli jak rwe do gory :/chyba ze ciagne sztange w tyl ale nie wydaje mi sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wrzuc filmik jak mozesz ocenimy jak sie sprawy maja.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro w okolicach 14 bym zapodal filmik ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema filmik :

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Basen+Siłownia

Następny temat

Dawkowanie - Creatine Mega Caps 1250 + C.M.3 + SFD 100% Pure Power + Mass Up

WHEY premium