SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łuszczenie skóry na kreatynie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
Siema.

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu na kreatynie skóra na twarzy mi łuszczeje? Robi sie takie jasne, jak dotykam to leci taki kurz jakby i skora wyglada na troche popękaną.

Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Pierwsze slysze o takim czyms o_O idz do dermatologa

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
To napewno nie wina kreatyny, może wina diety, nie spożywasz czasem zbyt wiele nabiału? A twarz możesz smarować np. kremem Nivea 2x diennie powinno pomóc, jak nie pomoże to do dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
na pewno nie diety, przed kreta mialem taka samą. Może to dlatego ze tydzien temu odstawiłem koksy i cos z wodą się dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałes sterydy a posądzasz a takie efekty kreatynę :D Sterydy powodują zaburzenie gospodarki wodnej i hormonalnej, więc na 99% możesz to nie od kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
a tam , taki mały szczegół został pominiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
hehe :) rozumiem o czy mówicie ale podczas kuracji nie miałem takich problemów i dobiero teraz kiedy robię podtrzymanie na kreatynie pojawiły się właśnie te problemy z twarzą. Flex szefie wypowiedz się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem Ci przecież, że zaburzają gospodakę hormonalną i wodną, więc po odstawieniu Twój organizm nie pracuje już tak samo i stąd te efekty.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-05-26 12:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
to trza szybko wrzucic jakis koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak będzie najrozsądniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo a sacharoza

Następny temat

Jaki stack kreatynowy?

WHEY premium