SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Wiec tak gram w siatkowke za niedlugo zaczynaja sie ferie a ja wlasnie po feriach mam mecze!Wiec chciałbym poprawic dynamike,wyskok, itp z tego co wiem za wyskok odpowiadaja:
-plecy
-brzuch
-nogi
jesli ktos mog by mi napisac jakies ćwiczenia na plecy w warunkach domowych !!
Ogółem na wyskok chce zrobic
-TRENING PLYOMETRYCZNY
-na ten brzuch mam zamiar zrobic brzuszki
tylko nie wiem jakie ćwiczenia na plecy

No i najwazniejsze chyba pytanie czy w dwa tygodnie ten trenig plymoteryczny,brzuszki i te ćwiczenia na plecy ktore mi podacie;]:D dadzą jakies efekty z góry dzieki za odpowiedzi

No to bylo do wyskoku;] A co do dynamiki! Zeby dynamike rak poprawic mam zamiar robic cwiczenia na triceps!! Ale macie jakies propozycje zeby poprawic dynamike całego ciała oczywiscie w warunkach domowych i na to tez mam dwa tygodnie!! oczywiscie po tych dwóch tygodniach nadal te ćwicznia bede robic tylko mam 2 tygodnei zeby przynajmniej troche poprawic to co wyzej napisałem!!
Prosiłbym o szybkie odpowiedzi ;] Gdyz pod koniec nastepnego tygodnia chce ułozyc sobie plan ćwiczen zeby odrazu zaczac ten trenig!! Gdyz na meczach musze byc niezastapiony jednym słowem najlepszy!! Wkoncu przeciez o to chodzi zeby byc najlepszym w tym co sie robi!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
jeżeli mecze zaczynają Ci się od razu po feriach, to daj sobie spokój z tymi ćwiczeniami już teraz, bo żeby być w formie, na te mecze, będziesz potrzebował tydzień na regenerację... w przeciwnym wypadku będzie jeszcze gorzej, mimo że po meczach będzie lepiej... ale to się chyba nazywa, nietrafienie z formą na imprezę docelową :D

Siatkówka, piłka ręczna - chętnie służę dobrą radą w kwestii treningu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
a zaraz po zawodach zapisz się na siłownie i zacznij robić trening obwodowy, którego zasady znajdziesz na tym forum, proponuję po 15 powtórzeń (z zapasem 3ech) po 1 serii( w czasie sezonu) i po 2 serie w czasie przygotowań, na każdą partię mięśniową...

Siatkówka, piłka ręczna - chętnie służę dobrą radą w kwestii treningu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
Wiatam wszystkich długo nie odpisywałem na wasze odpowiedzi ale net mi sie zje...;]
wiec wczoraj dowiedzialem sie ze po feriach bede miał tydzien spokoju wiec czas na regeneracje siły bede miec;] wiec jeszcze raz prosze o odpowiedzi na pytanie powyzej ;] czy te ćwiczenia cos daja mi w te 2tygodnie no i prosze o te ćwiczenia na plecy w warunkach domowych!! z góry dzieki za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paznokiec;/

Następny temat

sprint 60/100 m - trening

WHEY premium