SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paznokiec;/

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Szukałem na tym forum ale nic nie znalazlem. Mianowicie kilka miesięcy temu gdy byłem na treningu uderzyłem nogą w ścianę. Gdy po chwili duży palec zaczął mnie bolec i lekko spuchnął myślałem, że to złamanie ale gdy na następny dzień poszedłem do chirurga to usłyszałem od niego, że z palcem nic nie jest. Palec spuchnięty trochę do teraz i czasem jak źle stanę to boli w okolicy nad paznokciem. Myślałem długo czy to może nie paznokiec ale nie wiem jak daleko sięga pod skórę. I czy to w ogóle możliwe, że to paznokiec? Gdy poruszam palcem to nic nie boli to kośc na pewno jest cała ale jak na treningu sobie skaczę to czasem źle zląduję i kiszka. Powiedzcie co to może byc? Ból występuję w okolicach około 1cm od paznokcia w górę.

Edit: Dodam, że boli mnie w tym miejscu http://img511.imageshack.us/my.php?image=paznok01bw1.jpg

Zmieniony przez - Bobek3Run w dniu 2009-01-15 20:38:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
to na pewno nie jest nic z paznokciem ja bym zrobił prześwietlenie do pewności :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Nawet jeśli kość jest pęknięta bo złamana tyle czasu być nie może to nie włożą Ci tego w gips. Więc prześwietlenie dla pewności będzie najlepszym rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2237
a jak okaże się że źle zrośnięte , będą go łamać na nowo , a to cholernie boli :( chyba ze wolisz zeby tak Cie to bolało do końca życia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nikt nie będzie łamać kości,jak to jest tylko palec u nogi,więc nie strasz niepotrzebnie chłopaka.

Zdjęcie po urazie było robione czy nie?

Zmieniony przez - Saida w dniu 2009-02-14 21:50:15

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Oczywiście zdjęcie było zrobione ale chirurg powiedział, że nic nie widać i mam tylko maścią smarować jakiś czas. A palec nadal czasem boli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wymaganie klub lekko atletyczny-bieganie???

Następny temat

Ćwiczenia

WHEY premium