SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM. Connecting people. *** ZAKAZ SOGOW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158602

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
urzekla mnie twoja historia


Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-03-01 23:26:13

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
ja to kurva jak ide do sklepu i jakas kurva baba stoi i wybiera, a to moze to, i to, a jednak nie, a to wezme te drugie itp. no kurva myslalem ze rozniose, nawet kurva zakupow robic nie umia...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
Poszedłem do biedronki.Zrobiłem zakupy. ...kupiłem relanium na uspokojenie

kurva, właśnie takie głupie, codzienne sytuacje najbardziej w****iają

ja kiedyś nie wytrzymałem jak się jedna baba użalała drugiej że jej małemu syneczkowi jąderko wpadło gdzieś w głąb brzucha i ona się boi, że nie będzie mieć wnuków i codziennie mu wór maca, żeby sprawdzić, czy wyszło
jak był mój przystanek to powiedziałem babie grzecznie "zachowaj ****a takie rodzinne historyjki dla siebie" i wyszedłem z autobusu

j/DRW takie stare baby w sklepach są najgorsze najbardziej w****ia jak zdrabniają nazwy "a czy ten chlebuś dzisiejszy", "czy masełko świeże"?, "czy pomidorki czerwone" no fiksacji dostaje

Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2007-03-01 23:30:42

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
A mnie juz w****iaja ludzie na ulicy ,bo ****y musza iśc samym srodkiem ,i***** dzisiaj np.Idzie stara kurva sobie srodkiem ,mysle sobie wezme ja z prawej strony wedle przepisów Włączam 2 bieg na trampkach biora ją z prawej a ta ****a bach na prawo schodzi .Ch** załamka ,zredukowałem nogi na woilniej ,mówie biore ja z lewej .Mrugam lewym okiem że bede wymijał a ona mi trach na lewo schodzi .Nosz ****a se myśle .przeszedłem na druga strone ulicy i wy***ałem ja drugim pasem chodnikowym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Smalec z autobusem to dobre posuniecie bylo.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jakim autrobusem? Tam był tramwaj .Adruga scena to było na piechote .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Wszystko jedno, przeciez nie to bylo wazne.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
kurva smalec trafiles w sedno, dzsiaj to myslalem ze jakies newrwicy psychoruchowej dostane jak wracalem miastem ze szkoly, ludzie kurva chodzic nie umia, roz***ia sie i maja w dupie czy ktos kurva idzie czy nie, ale dzsiaj powiedzialem Miarka sie przebrala moze to i hamskie ale chvj mnie to obchodzi - jakas typiara zap*****la po miescie, rowno przez srodek chodnika, ja ide z naprzeciwka, miala problem nie odsunela sie i prawie sie wy***ala, mnie juz wkoorwia ciagle schodzenie na bok, jakby kurva ludzie oczy nie mieli do chooja pana...





Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-03-01 23:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
wy to macie w tych garach na***ane juz chyba

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** SPAM a jak te dzieci uciekaly %-) 2 ***

Następny temat

taki trochę z dupy cykl

WHEY premium