SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM. Connecting people. *** ZAKAZ SOGOW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158520

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
jak juz jestesmy przy takim temacie mam hardcorowy dowcip

Dwie dziewczynki rozmawiaja w przedszkolu:
-Moj tata ma taaaaaaaaaaaaakiego ptaka.
-A moj tylko takiego ale tez boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Rozumiemy Cie, nie musisz się powtarzać to nie miejsce na spam...yyy, o kurna xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
uprzedziłeś mnie...ale wiesz to są sytuacje krytyczne..nie popadajmy w skrajność

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
szukam mlodego perwersyjnego ksiedza do zabaw erotycznych niezna ktos jakiegos??

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Dwie 8 letnie dziewczynki rozmawiaja w piaskownicy:
- A moj tatus to ma 20 cm penisa
- A moj 15 cm ale tez boli.

tak to bylo

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
i nr2:

Chodzi grzybiarz po lesie. Idzie idzie, patrzy a tu kobieta powieszona na gałęzi. Krew kapie jej z twarzy, oczy wywrócone. Wpada w panike i biegnie. Pędzi przed siebie. Nagle patrzy a tu młody mężczyzna nadziany na krzaki. Spanikowany biegnie dalej aż potyka się o trupa z wbitym nożem w serce. Przewraca się i słyszy cichy szloch dziewczynki. Znajduje ją skuloną pod drzewem i pyta:
- Dlaczego płaczesz dziecko? Co się tu stało?
- To było tak. Mój brat pokłócił się z ojcem i wybiegł z domu. Potem rodzice poszli go szukac, a jak znaleźli ten rzucił się na ojca z nożem. Matka aby uratowac ojca odepchnęła go. Niestety brat zdążył dźgnąc ojca a popchnięty przez matkę nadział się na krzaki. Matka po tym się powiesiła na drzewie.
Gdzybiarz wstaje, rozpina rozporek i mówi:
- No to ty masz dzisiaj niefart dziecko...

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
ban dla Farmera

niefart

Zmieniony przez - beter w dniu 2007-02-26 23:43:37

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
Hyntel co ty masz z głowie
o jaaaaaaaaaa

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
OMG, Lebron! Ja pikole, naprawde dobre xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
jest za
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** SPAM a jak te dzieci uciekaly %-) 2 ***

Następny temat

taki trochę z dupy cykl

WHEY premium