SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmorka chce schudnąć i dobrze wyglądać

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
zmorka dzisiaj kolejne pomiary?

Prostowanie nóg... nie da rady. Jedna z nóżek nie podniesie tego nawet bez obciążenia
Jeśli to wynika ze słabych mięśni (a nie bólu kolan)
to rób bez obciążenia, bez maszyny, siedzisz na wysokiej ławce i prostujesz obie nogi naraz.

i w przysiadzie zwracaj uwagę, żeby wstawać obiema nogami, zeby ta zdrowa nie podnosiła całego ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
agak Fajnie, że wróciłaś, stęskniłam się

Raczej nie ze słabych mięśni, ja ogólnie nogi zawsze miałam w miare mocne, gorzej z rękoma (pompka to dla mnie wyczyn ). Swego czasu bardzo dużo czasu spędzałam na rowerze 40-50km dziennie min. Ale to było początkiem studiów Nawet spd mam.
Teraz to ja cholera... raz zrobiłam trasę do Tyńca i z powrotem w te wakacje (Nie umiem sobie wyjaśnić, czemu ja tak rower olałam).
Muszę to poprawić.

Prostowanie... coś mam nie tak z tą nogą. Postaram sie o wizyte u rehabilitanta i ortopedy i może coś rozjaśnie. Z tym, że oni mnie najchetniej by chyba pokroili, a ja się nie daje ^^
Z przysiadem uważam, musiałam nóg bardzo pilnować, żeby nie dawać ciężaru na jedną. Popracuje może nad technika tego, zanim się pokusze o zwiększanie obciążeń. Dzisiaj czuje mięśnie na udach z przodu... to chyba o te chodzi

Uzupełnienie diety jutro, pomiary w piątek. Jestem obecnie u Babci i pewne sprawy mam lekko utrudnione (choćby strasznie słaby net, brak wagi itp).


A i tak poza tym to ja UWIELBIAM SWOJĄ DIETĘ. Jeszcze nie jest idealna, ale czuje się na niej super, chyba że z czymś przegnę =)

"Niektórzy badacze mają niezbite dowody, że istnieje ścisły związek między grupę krwi a charakterem oraz predyspozycjami zdrowotnymi." "Zgodnie z ich twierdzeniem, krew grupy 0 prawdopodobnie płynęła w żyłach człowieka pierwotnego, zwanego przez naukowców myśliwym, żyjącego w czasach 100.000 do 30.000 lat przed Chrystusem (T/zw. Ludzie z Cro-Magnon). Człowiek ten odżywiał się głównie mięsem (dawało mu to najwięcej paliwa energetycznego) i - jak twierdzą naukowcy - do dzisiaj ludzie z grupą krwi 0 przyswajają mięso najlepiej."
"Jeśli twoją grupą krwi jest 0, to znaczy,że masz zakodowaną w genach zdolność do efektywnego wykorzystania białka zwierzęcego z pożywienia." "W przeciwieństwie do ludzi z innymi grupami krwi źle trawisz produkty zbożowe, a szczególnie pszenicę i kukurydzę.Ponadto wszelkie produkty mleczne."
Cóż za mądrości

Zmieniony przez - zmoryek w dniu 2011-09-21 15:43:01

"no i mnozysz te wartosci reakcji, i ci wychodzi, mi nie wychodzi:D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
taaa szczególnie te "badacze maja niezbite dowody"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
dieta dopasowana do koloru oczy mogłaby być dobra



zmorka, chyba się nie rozumiemy

Siedzisz na krzesle (wysokim) tak, zeby nogi swobodnie wisiały i prostujesz nogi; bez maszyny. Dasz radę coś takiego zrobić? A jeśli nie to:
1. ogranicza Cię ból kolana
czy
2. nie masz siły wyprostować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
agak
w zasadzie ani 1 ani 2. Nie odczuwam bólu i mam siłe wyprostować, jakby to okreslic... odczuwam spory dyskomfort, jakies usztywnienie w kolanie, brak płynności w ruchu, jakis lekki przeskok zwiazany w rzepka przy pełnym wyproście, czasem cos pstryknie ^^.... ale nie ból. Nie mam dysproporcji w tych nogach, a przynajmniej tak mi się wydaje.
Prostowanie pod obciążeniem... mogę to próbować robić, jak będzie wyglądało to poprawnie, tzn obecnie bez obciążenia. (Na siłce na jaka chodze, obciażenia na maszynie do prostowania i zginania nóg sa dziwne. Gdzie indziej bez wiekszego trudu zrobie 25kg przy zginaniu, tutaj przy 10 dosłownie kwicze.) Takze nie ma mozliwosci jakiegos lekkiego obciazenia.

"no i mnozysz te wartosci reakcji, i ci wychodzi, mi nie wychodzi:D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1335
Zmoryek, gratuluję 10 min. biegu - to naprawdę sporo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184


ale ja cały czas piszę BEZ obciążenia, BEZ maszyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
Ależ to dotyczy opcji bez obciążenia.. bez maszyny "Nie odczuwam bólu i mam siłe wyprostować, jakby to okreslic... odczuwam spory dyskomfort, jakies usztywnienie w kolanie, brak płynności w ruchu, jakis lekki przeskok zwiazany w rzepka przy pełnym wyproście, czasem cos pstryknie ^^.... ale nie ból. "

agak To mam machac tą nogą bez obciążenia i bez maszyny? ;]

kopiejka Dzięki! Hyhy



Zmieniony przez - zmoryek w dniu 2011-09-22 18:05:13

"no i mnozysz te wartosci reakcji, i ci wychodzi, mi nie wychodzi:D"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
a nie, to sorry, jak czujesz dyskomfort to nie prostuj

edit: nie wiem czy napisałaś machanie, czy 'machanie'
w każdym razie nie chodziło mi o machanie, tylko o wolny ruch, w którym czujesz pracę mięśni, 1-2 sek w górę i ok. 3 sek w dól.

i tak samo w innych cwiczeniach, nie machasz tylko ćwiczysz porządnie

Zmieniony przez - agak w dniu 2011-09-22 19:38:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na redukcję

Następny temat

Break the cycle, Shake up the system / Maya S / redukcja

WHEY premium