SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmniejszenie obwodu w biodrach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370




Zmieniony przez - kasss w dniu 2017-09-28 22:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Masz niedowage. 15% tluszczu u kobiety to poziom bardzo niski. Trudny do osiągnięcia w sposób naturalny i zdrowy. Jestes wysoka i 94 w biodrach przy tym wzroscie, to naprawde nie jwst duzo. Raczej mało po wymiarach sądząc masz figurę gruszki i tu, zeby poprawic proporcje to łatwiej jest dobudowac górę niż odchudzic dół. I jeszcze jedna rzecz - przy niedowadze to raczej dużo mięsni nie masz. Wiec wynikami z jakiegos urządzenia bym się nie sugerowala.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
Mimo wszystko, bardzo zależy mi na zmniejszeniu tego obwodu. Nie głodzę się i nie mam zamiaru dlatego piszę tutaj, bo naprawdę nie mam pomysłu jak ćwiczyć aby pozbyć się tych paru centymetrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wrzuc ankiete dzialu - pełną, pokaz jak jesz i daj zdjęcie sylwetki, bo tak nic się merytorycznie powiedziec nie da. Nie ma co dążyc do jakiś "ideałów" wyrażonych cyferkami. Jesli pupa bardzo odstaje problemem moze byc hiperlordoza.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wrzuć zdjęcie sylwetki. Coś tu nie pasuje w tych wszystkich pomiarach. Tak niski poziom tkanki tłuszczowej byłby niebezpieczny dla Twojej równowagi hormonalnej, więc tutaj nie ma mowy o redukowaniu. Wydaje mi się, że masz wypaczone postrzeganie swojej sylwetki, co może stwarzać poważne problemy.


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-09-29 06:48:56

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
wiem, że jestem szczupła - nie zalezy mi na nie wiadomo jakim chudnięciu, chce tylko zrzucić te pare centymetrów z bioder




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Nie, no fu*ktycznie, masz problem dziewczyno ;)


No i elegancko sie pochylilas na tej drugiej focie zeby uwypuklic te szerokie biodra, albo tak jak kolezanka wczesniej zasugerowala masz wade postawy, ktora takie wrazenie wywoluje.

Bez urazy i z przymruzeniem oka,v ale potrzebujesz porady tego goscia co na kozetce kladzie a nie jak kilka cm uciac ;)




Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-29 12:13:53

Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-29 12:21:50

Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-29 12:23:42

Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-29 12:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wiem co Ty chcesz zrzucać, wyglądasz dobrze, jak sporo osób Ci mówi że jest ok a Ty masz inne zdanie to aby to nie były początki jakiejś anoreksji

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
nie nie nie, ja naprawde zdaje sobie sprawe z tego, że nie jestem otyła ani nic w tym rodzaju. W agencji modelingowej powiedzieli mi, że mam troszkę te biodra za szerokie wiec chce sie po prostu dowiedzieć czy da sie i jeżeli tak to w jaki sposób je zmniejszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale z biodrami nic nie zdziałasz to wynika w sporej mierze z budowy kostnej, szerokiej miednicy itp. to nie jest tkanka tłuszczowa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 150kg

Następny temat

chce schudnac 50 kg do czerwca 2018

WHEY premium