SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 150kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
Dzień dobry wszystkim.
5o-tka stuknęła i trochę się w tym "śmietniku" ubierało... Lata błędów i wypaczeń, hulaj dusza, i.t.p...
Jak to mówią - lepiej późno niż w ogóle, więc czas najwyższy się opamiętać. Najpierw spędziłem tu kilkanaście godzin na czytaniu podobnych mi przypadków i później wiele się nie zastanawiając - zacząłem... Od DZIŚ...
Poniżej mój spis wszystkiego, co dzisiaj spożyłem - nie byłem jakoś przeraźliwie głodny, brakowało mi tylko... hmmm... no, jakiegoś loda, kawałka czekolady... Uzależniłem się, wiem i dlatego chcę walczyć.
Alkoholu nie piję. Aktywność fizyczna - zero, niestety... Wyjście z psem, rundka rowerem w weekend. Czasu mało, roboty dużo... Wiem, wiem - gadanie.
Pytanie zatem - nie za mało kalorii? Nie przesadziłem?
Pozdrawiam.

Z klawiszami pracuję. Na akord...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
RDV nisko, na pewno dobadałabym żelazo oraz ferrytrynę, ale też poziom witaminy B12 i kwasu foliowego. Wzrost MPV i PDW świadczy o infekcji, zazwyczaj wczesnej fazy, potwierdza to skok OB. Ale widzę, żę GGTP mocno wysoko, na pewno warto USG wątroby zrobić, bo ten stan zapalny to może właśnie z wątroby się cisnąć.
Miałeś dobre przygotowanie do tych badań? 12h postu do momentu pobrania krwi?

Glukoza też wysoko, tarczyca wygląda ok.

Boreliozę dlaczego badałeś? Ponadto test Elisa, jak się domyślam to jest, daje tylko 30% pozytywnych wyników, warto zbadać sobie (jak miałeś kleszcza i masz jakieś objawy) boreliozę testem Western Blot w klasie Igg oraz Igm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Naprzod ;) Stary jestes i gruby do tego, wiec Ci kadzil nie bede. ;) (w tym wieku zart chyba rozumiesz) Dzialasz - to dobrze!

Tyle histori przeczytales a zapotrzebowania nie wyliczyles normalnie? Masz wzor w podwieszonych tematach. Kalorii masz tyle co kot naplakal. Wrzuc ankiete jak przystalo (tez w podwieszonych albo w innych tematach)

Albo juz zapodam

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 


Wypełnij ankietę

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 



Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-26 21:07:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dokładnie, wrzuć ankietę bo nawet nie wiadomo jaka waga i wzrost, kalorii myślę że o 1000 za mało ale to zobaczymy :)

Aktywność fizyczną masz zamiar wprowadzić?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Tak sobie mysle ten Boczek parzony to jest z Biedronki nie? To jest wedlina (nie wiem serio bo ja jem smazony surowy codziennie) to lepiej jakbys wrzucil go z jajecznica rano a na wieczor dal rybe jakas.

Bialka malo masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
Wiek - 50

Z klawiszami pracuję. Na akord...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
czarli02
Wiek - 50


Normalnie to wersje rozszerzona tej ankiety wrzucaja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
mało kalorii, w tym ww zdecydowanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
Wiek - 50
Waga - 150 kg
Wzrost - 180 cm
Klatka - 135 cm
Brzuch - 150 cm
Udo - 80 cm
Aktywność preferowana - nordic walking, basen 3Xtydzień
Preferowana dieta - zbliżona do "paleo", mało węgli
Stan zdrowia - o dziwo wyniki (z 22 maja 2017) morfologii, prób wątr, elektrolity, mocz, kreatynina, amylaza, testosteron, lipodogram - W NORMIE... Glukoza - 100 mg/dl
Zero alku, zero kawy, mleka - tylko woda niegaz, czystek i herbata zielona/czerwona.
Motywacja, determinacja - 10/10... :)

Z klawiszami pracuję. Na akord...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
A czemu jedzenie jaskiniowcow?


Co z aktywnoscia, planujesz?

Wyniki tak czy owak zapodaj.


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-26 21:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
paleo nie oznacza jedzenia małej ilości węgli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dlaczego w ogóle padło na paleo? Nie próbowałeś zbilansowanej?
Wyniki dobrze byłoby, gdybyś wrzucił.
Tarczycę badałeś? Przydałoby się do "zestawu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie przy treningu silowo - wytrzymalosciowym

Następny temat

zmniejszenie obwodu w biodrach

WHEY premium