SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zminimalizowanie spadkow po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
clomid albo nolva.
jak chcesz dla spokoju to połącz te środki ale jak bierzesz jeden to nie potrzebujesz drugiego.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11591
teraz biore nolve 20mg codziennie. Mysle ze lepiej bedzie jak polacze dla bezpieczenstwa moich sut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
jak już bierzesz to ciągnij do końca pct ale źle robisz jeżeli zaczynasz żreć nolvadex dla bezpieczeństwa swoich sutów.
To nie cukierki,zaczynasz jeść jak masz problem a nie zapobiegawczo.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11591
nolve zaczalem brac jak suty mi dosyc spuchly, rzucilem 2 dni 40mg i teraz po 20mg, suty nie sa juz tak spuchniete, wrocily mniej wiecej do normy. O bezpieczenstwo chodzilo mi oto, ze bede ciagnal juz nolve do konca pct i nawet 2 tyg dluzej.

Zmieniony przez - Dios w dniu 2012-03-19 17:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
ja jestem zdania ze stack na pct lagodniejszy spadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11591
Wlasnie sie zastanawiam, nie raz czytalem ze ludzie zarzucali jakiegos stacka 2tyg przed zakonczeniem cyklu. Niech ktos jeszcze sie wypowie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
kiedy dasz stack to jeden chóój.
co ma spaść to i tak spadnie a kreatyna to takie oszukiwanie samego siebie.Bo znowu troche mięśnia napompujesz wodą która zejdzie po cyklu.
weź po pct,najlepiej dorzucić wtedy gdy organizm jest wyczyszczony z towaru.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11591
Do konca cyklu jeszcze dlugo wiec sie zobaczy, ale chyba zrobie tak jak mowisz. Po PCT pocwicze z 2-3 tyg. lzejszym treningiem zeby miesnie lekko odpoczely i pozniej wrzuce jakiegos stacka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
tak jest.dobrze piszesz.
nie ma co cisnąć cały czas na pełnej świni,organizm i tak po cyklu będzie wymęczony a do tego szok jakim jest pct.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
ja sie z tym niezgodze,my u siebie zawsze wrzucamy kreatyne tydzien przedkoncem kuracji,znam tez osoby co dorzucaja 10mg metanabolu ed. ja mietka nie stosuje,ale kreatyna obowiazkowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok - pomoc

Następny temat

lajt cyk

WHEY premium