SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana maila

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 426 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4961
Nie było mnie na forum kilka lat. Wróciłem niedawno, ale patrze że mój mail w profilu jest jakiś stary którego od kilku lat nie używam, nie znam hasła i nie mam do niego dostępu.

Jak mogę zaktualizować profil o nowego maila ? Jest taka możliwość? Bo zależy mi na powiadomieniach itp.

Ciężko jest lekko żyć

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7899 Napisanych postów 69354 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 918788
Kliknij na pasku w grafikę nicka (avka) i z rozsuwanej listy wybierz ustawienia logowania ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 426 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4961
W ten sposób musze potwierdzić zmiane logując się na stary mail. Choci o to tak jak wspominałem w poprzednim poście do starego maila nie mam dostępu, bo to mail sprzed kilku lat, nawet nie wiedziałem że taki mail miałem.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7899 Napisanych postów 69354 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 918788
podeślij mi na pw, adres e-mail jaki masz przypisany do konta ,z którego piszesz w celu weryfikacji ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do zawodów -Zapytanie dotyczące prowadzenia dziennika w dziale

Zestaw 1