SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma i zma apteczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie sprzedadzą w jednej aptece to idź do drugiej i do skutku :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 338
A bral moze ktos od razu Zincas Forte+ Filomag b6, chodzi mi ze nie bral ZMA Olimpu czy Treca, tylko na pozatku ZMA apteczne i czy zauwazyl efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak


a co do brania zwyklego znicasu wtedy cale ZMA 'apteczne' przestaje wychodzi tak ekonomicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Conquerorr mozesz byc porpostu za mlody i nie czuc tego tak jak powinienes. w wieku 16 lat bralem ZMA optimuma, tez nic nie bylo procz lepszego snu lekko. W wieku 17stu bralem tak zwane 'zma apteczne' wtedy nawet snu lepszego nei bylo, niedawno wzialem ZMA Universala, i naprawde bylo fajnie, o czym moja kobieta sie troszke przekonala
Ogolnie jesli ZMA to tylko firmowe, zamiast 'zma aptecznego' lepiej kupic witaminki. I zaszczegam ze jest to moje zdanie, wiec sie do mnei nie przyczepiajcie

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
o jakiej porze brac zma apteczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
a w jakich dawkach jedna cynku(zinks forte) trzy magnezu(mg b6 [50mg jonow]) i to wystarczy czy jeszcze trzeba cos dolozyc pozdro wszystkim forumowiczom i dziex za odpowiedz lol

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
świrujecie , macie tyle tematów a pytania brzmią znowu tak samo

300mg magnezu + 30mg cynku + 10mg wit.B6 to wystarcza na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
peps19 dziex wiem ze tematow jest pelno na ten temat ale jak wczoraj zaczolem czytac to mi dnia nie starczylo i do tego bylo wiele roznych opini na ten temat.rozumiem moje lenistwo moglem szukac dalej ale uwazam ze podpiecie sie pod tego posta to chyba nic zlego na farta nie zakladalem nowego jeszcze raz dziex za wyrozumialosc wlasnie zaczynam pokutowac lol

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
co do cynku jeszcze, ktos pisal, ze na op. FORTE napisane jest, ze zawiera "15mg"...tam jest napisane, ze zawiera 150mg i nie cynku, a wodoroasparaginianu cynku, czyli dokladniej ok. 27mg cynku

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac??

Następny temat

Zestawik na wycinke.

WHEY premium