SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Bo liczac:
W DT:
rano 4c mono, przed treningiem porcja HP

W DNT:
porcja HP

i teraz oblicz sobie w ciagu 50dni(bo na tyle ci starczy HP) ile bedziesz mial dni treningowych pomnoz to razy 4 i wyjdzie ci ile potrzebujesz kapsow.
to wtedy sobie w blistrach kupisz tyle ile trzeba

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Po co HP w nietreningowe?? lepiej mono mu będzie wrzucić

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
no tez mi sie widzi ze lepiej w dni ny wrzucic mono bo szkoda hp

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to zalezy jak kto woli.
mozna zrobic tak lub odwrotnie i tak to nie bedzie mialo znacznego wplywu na efekty koncowe.
tak jak rozpisalem sam jadlem i byly takie same efekty jak stack 2x dziennie, lub stack przed treningowo. i z tego nasuwa sie wniosek, ze zawarte w stakach milion substancji nie wplywa bezposrednio na efekty, wiec rownie dobrze mozna szamac samo mono.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-01-04 12:49:41

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
u mnie bedzie wiecej DNT nic DT poniewaz na silke moge chodzic tylko 3 razy w tygodniu tj. pon sr pt to chyba nie ma sensu branie hp tylko 3 razy w ty godniu prawda?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Są różne szkoły, ale biorąc mono w nietreningowe zaoszczędzi się zawsze co nieco HP

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
W sumie fakt z tymi 3 razy w tygodniu. Ale za to wiecej mono bedziesz musial dokupic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
jak to wiecej? to przeciez po 50 dniach zostanie mi polowa puszki hp skoro bym bral 3 razy w tygodniu

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
tygodniowo będziesz potrzebował 35g mono, policz sobie ile będziesz ciągnął cykl i dowieszs się ile kupić. Ja bym nabył do tego Creatine 100% trec'a 300g, tania i naprawdę dobra

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ale przeciez musisz dostarczyc organizmowi na cyklu srednio 10g w DT i 5g w DNT.
czyli codziennie bedziesz musial i tak szamac 4c krety, jak szkoda ci hp.

nie rozumiem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa Masa

Następny temat

Matrix 5.0 czy Prolongatum??

WHEY premium