SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbicie cisnienia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
witam chłopaki mam w poniedziałek jak sie dowiedziałem cholerka;/ okresowe badania i z takim cisnieniem jak pujde to mi wje..ia nadcisnienie tetnicze i tacho. i po słuzbie
160/100 mam jestem na cyklu wiec to nic nadzwyczajnego zalatwiłem sobie amlozek wiec jak myslicie 5mg na godzinke przed badaniami bedzie grało czy wieksza dawke pzdr

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
wypróbuj jutro jak działa i będziesz wiedział na poniedziałek,zmierz przed tabletą i potem co pół godz i będziesz wiedział.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
no własnie cisnieniomierz mi sie zrabał a pozyczyc niemam z kad cholerka

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
to idz do apteki,praktycznie w każdej masz darmowy ciśnieniomierz w środku.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
nic Ci nie zrobia. Bo tak to by musieli wywalic 90% tlustych paczkozernych policjantow

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
umnie wywalaja niejestem jakims zwykłym policjantem raczej tym co musi byc zawsze sprawy i zdrowy;) i tu musze cos wykombinowac

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
powiedz ze jestes wlasnie na bombie a po cyklu wszystko wroci do normy

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
czosnek, panie, czosnek. z buzi wali, ale czyni cuda. zawsze przed spaniem. glowa nie boli, cisnienie zbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
czosnek koenzym q10 omega 3 tauryne itd biore to normalne na cyklu jest nieliczyłem na rady co brac na cyklu tylko na zbicie przed badaniami no cóż chyba pozostaje mi problem rozwiazac samemu dzieki za czas

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
5 mg wystarczy,większa dawka może za bardzo obniżyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aichmofobia, lęk przed igłami

Następny temat

m-drol 2

WHEY premium