SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na zbicie ciśnienia ?? bez recepty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, co oprócz czosnku ładować na zbicie ciśnienia ?? Oczywiście bez recepty, bo tego nie moge załatwić...Nie wiem ile mam dokładnie ale tak wyglądają objawy:

-momentami: kołatanie serca, połączone jest to z przyspieszonym płytkim oddechem
-lekkie zdenerwowanie i już mi bania pulsuje mało nie wybuchnie a krew sie gotuje
-momentami bóle głowy

Tak wygląda moja profilaktyka:
-4x aero po 30 min po treningu
-czosnek z apteki
-soli nie używam w ogóle
-zacząłem wcinać większą ilość zdrowych tłuszczy


A bombka wygląda następująco:

1-5 metka 30 ed
1-5 omka 250 e3d
6-12 omka 250 e2d
1-10 deka 300 e6d
13-15 hcg + clen
16-23 prop 150-50 ed
18-25 wins inj 50 e2d

jestem w 6 tygodniu


Zastanawiam sie, a może profilaktycznie dodać kropelki uspokajające takie ziołowe ?? Czasami jak na pełnej kur... wrzuce to mnie uspokaja nieźle...


No nie wiem już sam

Czekam na propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
jakies dopalacze ?
efka, kofeina, stacki ?!

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
mi pomaga ziolo

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
acard, agen jest najlepszy moim zdaniem, jest na recepte, ale pójdziesz do lekarza powiesz jakie masz ciśnienie, ewentualnie Ci zmierzy, powiesz ze w przeszłości brałeś go i Ci pomagał i bez problemu dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakies dopalacze ?
efka, kofeina, stacki ?!


jakbym używał to bym powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acard, agen jest najlepszy moim zdaniem, jest na recepte

no też słyszałem o tych dwóch, ale kur.wa gdzie ja mam czas żeby biegać po lekarzach, sie rejestrować, nie wiem jak to wygląda , ostatni raz u lekarza byłem chyba z 6 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Babcia pije wyciag z aronii
działa na nadcisnienie(duże) przy cukrzycy
spróbuj profilaktycznie,codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19503
jak ja się cieszę że nawet na cyklu mam ciśnienie 120/80, i to wcale nie dlatego że mam wyebkę

Zmieniony przez - Duchowny1 w dniu 2009-10-23 17:20:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
acard, agen jest najlepszy moim zdaniem, jest na recepte, ale pójdziesz do lekarza powiesz jakie masz ciśnienie, ewentualnie Ci zmierzy, powiesz ze w przeszłości brałeś go i Ci pomagał i bez problemu dostaniesz.

taki lekarz to kretyn jezeli isteniej,
a generalnie nie ma takich lekarzy

acard nie ma nic do cisnienia


musisz kolowac leki,
*******y ziolowe etc nie pomoga.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Rano biorę Valsacor i Concor, a na noc Amplopin i Polocard. Bez recepty takich leków nie dostaniesz i lepiej idź do lekarza. Ja od jakiegoś czasu miałem już problemy z lekkim nadciśnieniem (predyspozycje genetyczne + za duża waga), zaniedbałem i skończyło się na "intensywnej terapii" po tym jak w sierpniu trochę pobalowałem... Dostałem takiej arytmii serca, że myślałem, że to już "game over". Zawału nie miałem chyba tylko dlatego, że mam mocne serducho bez tzw. "wieńcówki". Oczywiście zdiagnozowali mi przy okazji przerost lewej komory serca, ale to u "dzwigających" jest właściwie normalne... Nie ma na co czekać - leć kolego do lekarza, bo im dłużej się czeka, tym potem efekty zaniedbania są bardziej spektakularne... Zdrowia życzę

1%-er

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T-BOL 150 kapsułek. Producent: THERMOLIFE

WHEY premium