SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawartosc aminokwasów w białkach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 447
witam wszystkich. mam taki dylemat szukam najlepeszgo dla siebie bialka które moge stosowac i na noc i w dzien. znalazlem kilka propozycji i zacząlem je porównywac do taniego ale nie najgorszego bialka ostrowi i zauwazylem cos dziwnego, a mianowicie sklad aminokwasów w bialkach "z górnej pólki" nie różni sie niczym od zwyklej ostrowi a nawet ilosci niektórych aminokwasów sa w nich mniejsze.prosze mi odpowiedziec czemu uwaza sie te drozsze za lepsze( nie biore pod uwage smaku i rozpuszczalnosci) Dziekuje za odpowiedzi:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Za reklamę i markę firmy trzeba zapłacić, droższe nie zawsze jest lepsze. Te firmowe białka są pewnie też lepszą aparaturą otrzymywane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
j/w
dochodzi jeszcze koszt dodatkow w postaci enzymow czasem, aromatow, emulgatorow, barwnikow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
droższe białka to też często mixy (wpc z wpi, czy jajo z wpc)

płaci się głównie za firmę, ale te droższe białka też mają o wiele lepszą rozpuszczalność i smak od takiej ostrowi (osobiście nie piłem ale skoro jest gorsza od sfd+ to wolę zostać przy sp )

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co do ostrowi też niedawno jej spróbowałem zawsze te droższe wybierałem, smak wanilia smakuje jak natural wpc z olimpa, tylko że pianę trzeba łyżką jeść, po dodaniu kakao problem piany znika. Na poczatku straszne gazy były ale nie wiem czy to z jej winy, narazie ich nie ma. Po treningu tylko ją piłem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
łykanie piany = łykanie powietrza = gazy

kropelka jakiegoś tłuszczu - i piana znika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko + kreatyna + bcaa + glutamina = jak to brać

Następny temat

jaki stack teraz najlepszy ?

WHEY premium