SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zastrzyki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 428
Tydzien 1-8 Testosterone enthanate 500mg (podzielony na dwa zastrzyki tygodniowo)
Tydzien 1-5 Metanabol 35mg (podzielony na dwie czesci rano i wieczor)
Tydzien 10 zacznij odblok
Dzien 1 Odblok: Clomid 300mg
Dzien 2-14: Clomid 100mg Codziennie
Dzien 15-28: Clomid 50mg Codziennie



Zmieniony przez - shearerr w dniu 2013-09-22 06:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
juz miałem jedenn cykl na mecie danabol200szt i byłem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 428
Jak juz miales na mecie i byles zadowolony to dolozymy Deke dla lepszych efektow, ale uwazaj na gino bo Ci urosna cycki wiec miej pod reka anty inhibitor jak np. arimidex, letrozole lub exemestane.
Tydzien 1-10: Test Enanthate @ 500mg co tydzien
Tydzien 1-10:Deka- nandrolone decanoate -Durabolin @ 400mg tygodniowo
Tydzien 1-6:Metanabol @ 30mg codziennie
Tydzien 13: Zacznij odblok
Dzien 1 300mg Clomid + 20mg Nolvadex
Dzien 2-11 100mg Clomid + 20mg Nolvadex
Dzien 12-21 50mg Clomid + 20mg Nolvadex

P.S
Doloz dawki AI jak np. Armidez(Anastranazole) 0.5mg co drugi dzien lub Exemestane(Aromasin) 12mg codziennie albo nawet Letrozole 0.25 mg co drugi dzien.

Zmieniony przez - shearerr w dniu 2013-09-22 06:36:08

Zmieniony przez - shearerr w dniu 2013-09-22 06:42:14

Zmieniony przez - shearerr w dniu 2013-09-22 06:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
shearerr niepowinienes rozpisywac cyklu bez ankiety bo nic o tym gosciu niewiadomo jaki staz,dieta itp troche cykl do poprawek ja napewno bym nie lecial deci i testa tyle samo czasu no i w podobnych dawkach jak dla mnie cykl do duzych poprawek gdzie hcg? Pozatym on mial tylko 1 cykl na mecie wiec ladowanie w niego deci,tescia,mety to nieporozumienie on nigdy niemial stycznosci z tesciem ,a ty mu odrazu serwujesz dlogi estr, chlopie on moze miec 18lat dopiero i co wtedy?Atu deca ma leciec na pierwszy cykl iniekcyjny ,uwazam ze to blad .Mysle ze wielu na tym forum sie zemna zgodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Ja mysle ze jak komus sie nie da odp na pytanie to zapyta kolesia z pod bloku czy ze szkoly i dadza duzo gorsze rady i wtedy bedzievjeszcze gozej ale rozumiem ze ankietavto reulamin ale ludzie nie chca czasem skuchac a tylko miec "43" w lapie jak kolo z bramki na dyskotece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 428
mjonatowski
shearerr niepowinienes rozpisywac cyklu bez ankiety bo nic o tym gosciu niewiadomo jaki staz,dieta itp troche cykl do poprawek ja napewno bym nie lecial deci i testa tyle samo czasu no i w podobnych dawkach jak dla mnie cykl do duzych poprawek gdzie hcg? Pozatym on mial tylko 1 cykl na mecie wiec ladowanie w niego deci,tescia,mety to nieporozumienie on nigdy niemial stycznosci z tesciem ,a ty mu odrazu serwujesz dlogi estr, chlopie on moze miec 18lat dopiero i co wtedy?Atu deca ma leciec na pierwszy cykl iniekcyjny ,uwazam ze to blad .Mysle ze wielu na tym forum sie zemna zgodzi


O.k moj blad przyznaje powinienem najpierw zapytac go o wiek. Cykl do duzych poprawek? Uzasadnij czemu bo zdawkowe riposty to zaden argument. Co do HCG to nie dawalem poniewaz jest to cykl 10 tygodniowy i nie blokuje przysadki mozgowej tak mocno jak i rowniez jajka nie beda struchlale za duzo wiec nie bedzie problemu z przywroceniem ich do pracy bez HCG. Jakby chlopak mial zamiar leciec 14 tygodni cykl wtedy bym mu zasugerowal standardowy protokol z HCG, ale tak to nie ma duzego sensu. Co z tego, ze dlugi ester przeciez wspomnialem mu, ze musi brac aby zapobiec ginekomastii jeden z AI (Inhibitory aromatazy), ale jezeli nie wiesz co to jest to radze uzyc google. Kolejne co moze miec to nadcisnienie i nadwyzszke prolaktyny przez deke o czym mu zapomnialem wspomniec. Od cisnienia radze wziasc pieprz kajenski bo pomaga po paru minutach zbic jego nadmiar i Dostinex (Cabergoline) od prolaktyny jezeli nie bedzie mogl zniesc, ze kuska mu nie staje przez kilka tygodni.

P.S
Jezeli ktos ma mniej niz 24 lata i jeszcze nie osiagnal swojego potencjalu naturalnie, radze nie uzywac tego cyklu. Trzeba najpierw opanowac diete i poznac swoje cialo i dopiero wtedy myslec o cyklach!


Zmieniony przez - shearerr w dniu 2013-09-22 20:35:02

Zmieniony przez - shearerr w dniu 2013-09-22 20:39:01

Zmieniony przez - shearerr w dniu 2013-09-22 20:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Cienki trolling 300mg clomifenu jako dawka uderzeniowa lol

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
i test z deką prawie 1:1, kończone razem
przepis na kłopoty

Zmieniony przez - easyjerzy w dniu 2013-09-22 20:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dlaczego są rozpiski bez ankiety? To wbrew regulaminowi forum.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Masteron jako proviron??

WHEY premium