SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Siemka, sorki jeśli to zły dział. Mam otóż taki problem. Mam 21 lat a wyglądam na jakieś 15. Nie jest problem w samej twarzy, ale moja budowa ciała jest masakryczna....jak u dziecka. Wzrostu jestem średniego, 0 mięśni, ciało jak u "chuchra". Do 16 roku uprawiałem tenis ziemny wyczynowo, ale wtedy nawet podczas testów byłem klasyfikowany np w wieku 15 lat, miałem pkt na podstawie 11 latka ;/, tak więc to chyba wrodzone niestety :(. Czy są jakieś odżywki, czy jak się to zwie co powiększą mi mięśnie i ciało???? Na siłowanie ganiał nie bedą bo po:
1. Studia, czasu nie mam
2. Mam daleko do OLsztyna ;/
3. Nie chce się tam pokazywać.
Thx za pomoc, od razu dać mozecie linki do tych odżywek jeśli takowe są
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
robiłeś badania hormonalne?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
nie robiłem takowych badań, a to może być przyczyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
nie noz twarzy też problem jest, bródka dopiero porasta, twarz trochę za mała jak na 20 latka i strasznie łagodne oczy i powieki pod nimi ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
ale to można chirurgią plastyczną skorygować, Wy tu mi doradzcie co z moją budową ciała ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
zrób sobie badania hormonane, cały Panel. a do reszty to sam sobie odpowiedz. nie masz czasu i chęci ćwiczyć to w jaki sposób chcesz zbudować swoje ciało?? szukasz rady w dziale Doping więc chyba uważasz że wystarczy wpyerdalać koksy i mięśnie same się zbudują??

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2013-09-20 17:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
no chyba tak, nie znam się na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
to jesteś w błędzie kolego. j/w badania może nie masz w sobie testosteronu co czyni Cię kobietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Ale to troche do dupy tak ganiać bo akurat to ja jestem tym 1 na 1000 co coś takiego ma. Wiem że te odżywki i operacja plastyczna wyjdzie z 10 000 zł, ale już trudno. Podajcie mi nazwy tych koksów co je bym wpieprzał i same z siebie mięśnie i ciało. Ile czasu trzeba takie coś spożywać by był efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
bez treningu i odpowiedniego żywienia nie będzie żadnego efektu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 86 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Ale ja chcę tylko trochę, nie jak pudzian
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki na tescie i boldku

Następny temat

zastrzyki

WHEY premium