SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakwasy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Dokładnie, schłodzone winko również służy
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
na przyszłość stopniowo zwiększaj intensywność treningu , wchodzenie od razu na wysoką nie jest najlepszym rozwiązaniem w perspektywie kilku dni z racji braku możliwość wykorzystania zjawiska superkomensacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Witam, zakwasy po tygodniu zniknęły ale poszedłem znów na trening klatki piersiowej i tricepsów i znów mam te zakwasy, to znaczy że za dużo treningu na dane partie ??? robię 4 ćwicz na klatę + 1/2 na tricepsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
bole miensiowe u niektorych osob wystepuje mocniej u drugich w ogole, wiec nie sa one czasem wyznacznikiem czegokolwiek. cialo musi sie przyzwyczaic do rutyny treningowej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
aha, bo np robię też w inny dzien 4 ćwiczenia na bicepsy i tutaj już nie czuję na nast dzień w ogóle zakwasów ani nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
tez wlasnie mam podobnie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Są też partie na które zwyczajnie trudniej mieć 'zakwasy' i takie na których jest to stosunkowo proste np. mięśnie piersiowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Chciałem się jeszcze zapytać jak czuję w mięśniach coś jak by ból jak bym był cały czas przemęczony, co powinienem zrobić ??? spróbować zmienić ćwiczenia spilt jakich obecnie używam na np FBW ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak ból występuje po treningu przez kilka dni to ok, ale jak wystepuje od tak sobie to widocznie coś jest uszkodzone.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
poniedziałek - robię klatkę i triceps, czuję się zmęczony do końca dnia i jeszcze trochę nazajutrz rano
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mogę masować?

Następny temat

Siłownia

WHEY premium