SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaburzenia snu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
możesz mieć nad ciśnienie zmierz sobie może tutaj coś jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
mierzyłem kilka dni temu, prawei idealne: 120/55

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
może zbyt często się denerwujesz albo za dużo siedzisz przed monitorem i nie wypoczywasz też miałem tak ale teraz to 15 min i sztywny

wiem co to jest rano się śpi najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
.

Zmieniony przez - sebakoks w dniu 2008-12-29 12:56:28

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1361
ziomus nie masz czym sie przejnmowac ... ja wczoraj polozylem sie o 1 30 a zasnalem o 4 30 ... ;/ nie wiem co sie ku**a dzieje ?! :S:S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
najlepiej to kup jakieś pastylki do ssania na sen bo takie leżenie bezczynne to tylko denerwuje ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1361
wczoraj wzialem 2 tabletki sedatif pc i 2 tabsy melatoniny to o 3 jakos zasnalem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
sorry to nie tu

Zmieniony przez - sebakoks w dniu 2008-12-29 14:37:45

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Jesli masz 15 lat i juz problemy ze snem to kiepsko... ogolnie tak jak wczesniej wszyscy pisali- moze to nie miec nic wspolnego z cwiczeniami. Moze po prostu zbyt intensywnie przed zasnieciem myslisz? To nie daje spac- ja tak np. mialem (z czasem minelo).
A proboj moze na poczatku mleka sie napic.. np. szklanke, pomaga. Tylko nie wcinaj za duzo tez przed snem, czytalem ze ok 2h przed powinno starczyc. A co do tabletek nie radze, latwo sie od nich mozna uzaleznic a w twoim wieku to raczej nie rozsadne.
A jak nie to lekarz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
idealne cisnienie to chyba 130/70 a nie 120/55 tez tak mam spie do 12 a teraz nie moge zasnac ...

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szerokie biodra

Następny temat

ocena planu 16 lat

WHEY premium