SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za mało prubek bialek czy moglibyscie dawac lub sprzedawac prubki wszystkich bialek k

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 177
Ja si nie zgodze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
lepiej 2 probki niz masa kuponow
zgadzam sie
do najblizszego punktu mam 80km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja mam 40km i nie narzekam...

Lepiej kupony bo zawsze możecie się z kimś kto jeździ dogadać (do tej miejscowości)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
ta i bedzie mi sasiadka w wieku 60 lat zapyerdalac po probki 'przy okazji'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Wyobrażacie sobie to?
Bo ja nie specjalnie. Wszystkie folie pewnie by było porozrywane i próbki powyjadane. Norma w tym kraju. W kraju złodziei to nie przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martainn w innym magazynie ostatnio byla probka i nikt nie wyjol A propo te probki sa po to by poczuc smak. Nie ukrywam ze zanim kupil bym wiadro bialka wolal bym najpierw posmakowac czy mi to przez gardlo przejdzie. Mialem probke napalm i juz wiem ze nie kupie duzego bo mialem po nim nieprzyjemnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Tak. W PB były. Ale oni tam dawali środki na wzdęcia. To nie to samo co białka:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W perfekt body byla ostatnio kreatyna i bcaa. I juz wiem ze bcaa sa super i kupie duza puche jak tylko wyjem stare zapasy. Gdzies tam byla wolowina suszana a gdzies spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Nie bedzie próbek z gazetą , temat wałkowany parenascie razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
dopoki walczysz jestes zwyciezca
moze kiedys cos sie wywalczy
dlatego w kazdym podobnym temacie wyrazam swoja opinie
i prosze nie wypowiadac sie w imieniu wydawnictwa md, bo moze plany sie zmienily.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Freak - Zamów w Przedsprzedaży!!!

Następny temat

MD Arnold Classic special

WHEY premium