SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamana ręka-jaki procent utraty zdrowia???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Ręka złamana w nadgarstku, złamanie z przemieszczeniem. Wie ktoś może jaki to może być procent utraty zdrowia? Chodzi o ubezpieczenie.

(L)-To My

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
panowie 4 lata temu uległem wypadkowi w drukarni ręka w 2 msc złamana 7 tyg l-043tyg.rechabilitacja z pracy zapomoga 700zł z ubezpieczenia finlaif 2470zl to jest te dodatkowe ubezpieczenie w zakładzie 50zl msc +do tego 7% z zus to było ok2200zl Teraz to jest wielka partyzantka każdy ubezpieczyciel placi wg swoich stawek akurat jestem na topie bo poprzednio mialem zlamana reke lewą a w tej chwili mam polamane kostki przy nadgarstku .jestem juz 5tydz. w szynie bo kijowo sie goi
licze na kase z ubezp. bo z zusu nie dostane bo to bylo poza praca
a pozatym jak chcecie dobrze wziąsc kase za zlamanie to trzeba lekarzowi po........aby dobrze ci opisal chistorie choroby pozdrowienia dla polamanców
nara

lis127

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
zależy od lekarza..
dostaniesz moze z 3%-4%

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
różnie to bywa z tymi ubezpieczeniami ja za złamany(z przemieszczeniem) palec(kciuk) dostałem więcej niż za złamanie dwóch kości ręki(przedramie) =4% w PZU niegdyś.
1

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem zbita noge i to dosć mocno ze do tej pory mam troche opuchnięte i dostałem 250zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
pomijajac lekarza to zalezy jeszcze gdzie jestes ubezpieczony i za ile

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-08-16 20:00:44

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
pewnie już po fakcie ale bzdura oska8 procent utraty na zdrowiu nie ma nic wspólnego z ubezpieczycielem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4


ok. 3 %
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
glupot to mi ty nie opowiadaj nie napisalam ze tylko od tego, ale miedzy innymi. Przyklad? ja jestem ubezpieczona indywidualnie (kwota nie najwieksza ani nie najmniejsza). Skrecilam noge w kostce, miałam szyne 10 dni i dostalam 200 zł. Moj kumpel ktory gra w B klasie i jest ubezpieczony na niska kwote, grupowo, złamał noge w kostce, w gipsie mial 1,5 miecha, miał małe problemy ze zrastaniem i dostał... tyle samo co ja. A zobacz jaka roznica, ja mialam 10 dni w szynie a on w gipsie 1,5 miecha

a na pewno nie dostal mniej niz 2 %, czyli tyle ile ja

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-08-19 20:45:20

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
na własnym przykładzie:
zerwana torebka stawowa - 2% uszczebku - ubezpieczenie szkolne chyba 40zł - 240zł odzkodowania...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Tak się składa, że w niektórych przypadkach jednak tabele procentowej utraty zdrowia u różnych ubezpieczycieli nieznacznie się różnią. A co do tego szkolnego ubezp. to strasznie mało płacą. ZUS wypłaca 452zł za każdy procent utraty zdrowia, a składkę wypadkową z dział. gospodarczej płacę ok. 27 zł. miesięcznie. Chyba że te 40zł to ty rocznie płacisz.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
pewnie ze rocznie a jak..


Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-08-20 15:52:47
1

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewodnicy dla obcokrajowców leczących się w Polsce

Następny temat

dluzsze wlosy

WHEY premium